У Тернополі здійснювали мрії сиріт – вони відвідали піцерію, кіно та виставу (фото)

Вихованці тернопільських дитячих будинків у чи найочікуваніше для дітвори свято – день святого Миколая отримали не лише подарунки та іграшки, а здійснили свої маленькі мрії – пішли у кіно, на виставу та у піцерію.

Завдяки зібраним під час акції «Подаруй дитині посмішку» коштам, ті прохання, які напередодні у листах до Миколая Чудотворця висловили дітки з Тернопільського обласного комунального будинку для дітей шкільного віку ТММГО «Файне місто» вдалося втілити ще напередодні 19 грудня.

– 8 грудня ми вперше з кількома дітьми пішли у «Сінема Сіті» на мультфільм «Вартові легенд»,- розповідає ініціатор зустрічі Яна Желябіна. – Малеча була в захваті. Нам вдалось домовитись з адміністрацією кінотеатру і 23 грудня ми зможемо ще раз сходити вже з іншими дітьми. Після посиденьок в кінозалі усі разом пішли “наминати” піцу. Для старших учасників походеньок влаштували справжню фотосесію.

Жителі ще кількох дитячих будинків Тернополя змогли на власні очі побачити святого Миколая, якому вони писали свої листи. Зокрема 16,18 та 19 грудня зі святковою виставою члени ТММГО «Файне місто» завітали у Будинок дитини, «Вифлеєм» та Притулок для неповнолітніх, що на вул. Стрімкій, 6.

– Чи не найважче було продиратися крізь хурделицю до останнього,- розповідає виконавець ролі Миколая Володимир Сагаль. – Було важко, але посмішки дітей варті навіть більшого.

– Для дітей приготували не лише солодощі та іграшки, а те, що вони особисто просили. Для дівчат-підлітків це вже косметика, сумки, заколки для волосся, хлопцям – м’ячі, бутси. Також сироти отримали одяг, який подарували тернополяни під час «Збору речей» 8 грудня на Театральній площі, канцтовари, рукавички – дрібниці, які завжди потрібні.
Загальна сума, яку нам вдалось зібрати під час акції «Подаруй посмішку» становить 5349грн,- додає Яна Желябіна. –  Ми плануємо усі кошти, що ще залишились використати на втілення наступних дитячих мрій.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.