За принципової позиції прокуратури міста Тернополя, лікаря притягнуто до відповідальності

Апеляційний суд Тернопільської області за скаргою прокуратури міста Тернополя скасував постанову Тернопільського міськрайонного суду, якою було закрито адміністративну справу щодо працівника одного з лікувальних закладів за отримання ним неправомірної вигоди

В результаті судового розгляду, було прийнято постанову, якою визнано працівника медичного закладу винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-5 КУпАП, та притягнуто його до відповідальності. На лікаря накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що, відповідно, становить 850 гривень, з конфіскацією незаконно одержаного дарунка в дохід держави.

Зазначимо, що медичний працівник отримав 300 гривень незаконної винагороди за оформлення документів для подальшого отримання дитиною соціальної допомоги по інвалідності.

-1 thoughts on “За принципової позиції прокуратури міста Тернополя, лікаря притягнуто до відповідальності

  • 10:04 | 25.04.2014 о 10:04
    Permalink

    звільняти потрібно таких працівників, які на державній роботі беруть взятки – і їм за це нічого, крім догани. А що таке догана? І як керівництво тієї лікарні зреагувало на цю подію? це ж ГАНЬБА всій дитячій лікарні! А лікар як брав, так і буде брати. А якби привселюдно зганьбили і позбавили права працювати лікарем хоч на кілька років – був би результат, і інші вже б сто раз подумали перед тим, як взяти гроші. І чому ви не вказуєте прізвище цього “хероя”???

Коментарі вимкнені.