Народний депутат від Тернопільщини Ігор Василів. Досьє

Представник партії “Слуга народу” Ігор Василів став переможцем на окрузі №164 (Центр — місто Збараж. Межі: місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району). Діючий нардеп від ВО “Свобода” Михайло Головко програв Ігорю всього 413 голосів.

Ігор Василів народився у 1979 році, уродженець Підволочиського району, проживає у Тернополі. Одружений вдруге. Дружина – Марія Сметаніна, мешканка м. Києва, заступник голови ГО «Автомайдан». Від шлюбу з першою дружиною Ігор виховує сина.

Навчався у ТНТУ за спеціальністю інженер-електрик.

2004-2006 рр. – працював інженером  в компанії «Рідна марка».

З 2006 року до сьогодні є суб’єктом підприємницької діяльності (ФОП Василів І.В.). Активний учасник Революції Гідності.

У 2014 році був одним із засновників першого волонтерського Логістичного центру допомоги бійцям АТО в Тернополі.

2014-2018 – очолював Тернопільський осередок ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».

У 2015-2016 рр. брав активну участь в процесі реалізації реформи правоохоронної системи. У 2016 році був обраний в Раду громадського контролю НАБУ.

2016-2018 – член громадських рад при Укравтодорі, ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

Безпартійний.

Довіреними особами на виборах були в.о. голови ГО “ВО “Автомайдан”, активіст ГО “ВО “Автомайдан” Павло Іванечко та дружина Ігоря –  член ГО “ВО “Автомайдан” Марія Сметаніна.

Згідно з декларацією, Ігор з дружиною володіють 4 квартирами та 5 автомобілями. Сімейство Василівих сміливо можна назвати мільйонерами, позаяк згідно з декларацією, сума готівки та на рахунку у банках налічує понад 57 тисяч євро, понад 26 тисяч доларів та майже 900 тисяч гривень.

За фінансовим проміжним звітом, опублікованим на сайті ЦВК, політичну кампанію Ігоря Василіва профінансував Павло Іванечко, який перерахував 58 тисяч гривень, з яких було витрачено майже 55 тисяч.

Коментарі вимкнені.