Народний депутат від Тернопільщини Іван Чайківський. Досьє

Іван Чайківський виграв на окрузі №165 – це місто Бережани, частина міста Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району). Він набрав там – 34,3%. Висуванець від «Слуги народу» Кісілевич Володимир на цьому окрузі посів лише третє місце, отримавши 16,9%.

Івану Чайківському 47 років. Народився в родині хліборобів у селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Навчався у школі села Мар’янівка, а потім в Тернопільській ЗОШ №17. Після закінчення школи навчався в ПТУ №10 за спеціальністю «Будівництво». У Тернопільському національному економічному університеті здобув ступінь магістра економіки та менеджменту інвестицій.

Він є засновником та директором ТОВ «Корпорація «Агропродсервіс», яке на цей час є одним із найбільших агропідприємств України. Створювати компанію йому допомагали два його брати — Віталій, який згодом став технічним директором компанії, та Адам, який очолив елеватор у смт Козові.

Був головою фракції Партії Регіонів у Тернопільській районній раді за президенства Януковича, яку очолював лише неповних 2 роки – до початку розмов про “мовні закони”, після чого написав заяву на складання обов’язків голови фракції. Тепер входить до Аграрної партії України. Був депутатом Тернопільської районної ради VI скликання. У 2012 році балотувався до Верховної Ради у цьому ж окрузі, але  програв Володимиру Бойку від «Батьківщини».

У 27 років одружився із тернополянкою Тетяною Чайківською, з якою виховують доньку Катю і сина Павла. Сім’я Чайківських живе у с. Великий Ходачків. За фахом Тетяна Чайківська педагог, однак давно полишила професію, щоб допомагати чоловікові.

Народний депутат від Тернопільщини Ігор Василів. Досьє

Народний депутат від Тернополя Андрій Богданець. Досьє

Коментарі вимкнені.