Народний депутат від Тернопільщини Іван Чайківський. Досьє

Іван Чайківський виграв на окрузі №165 – це місто Бережани, частина міста Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району). Він набрав там – 34,3%. Висуванець від «Слуги народу» Кісілевич Володимир на цьому окрузі посів лише третє місце, отримавши 16,9%.

Івану Чайківському 47 років. Народився в родині хліборобів у селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Навчався у школі села Мар’янівка, а потім в Тернопільській ЗОШ №17. Після закінчення школи навчався в ПТУ №10 за спеціальністю «Будівництво». У Тернопільському національному економічному університеті здобув ступінь магістра економіки та менеджменту інвестицій.

Він є засновником та директором ТОВ «Корпорація «Агропродсервіс», яке на цей час є одним із найбільших агропідприємств України. Створювати компанію йому допомагали два його брати — Віталій, який згодом став технічним директором компанії, та Адам, який очолив елеватор у смт Козові.

Був головою фракції Партії Регіонів у Тернопільській районній раді за президенства Януковича, яку очолював лише неповних 2 роки – до початку розмов про “мовні закони”, після чого написав заяву на складання обов’язків голови фракції. Тепер входить до Аграрної партії України. Був депутатом Тернопільської районної ради VI скликання. У 2012 році балотувався до Верховної Ради у цьому ж окрузі, але  програв Володимиру Бойку від «Батьківщини».

У 27 років одружився із тернополянкою Тетяною Чайківською, з якою виховують доньку Катю і сина Павла. Сім’я Чайківських живе у с. Великий Ходачків. За фахом Тетяна Чайківська педагог, однак давно полишила професію, щоб допомагати чоловікові.

Народний депутат від Тернопільщини Ігор Василів. Досьє

Народний депутат від Тернополя Андрій Богданець. Досьє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *