Суд продовжив нічний домашній арешт Михайлу Головку

Вищий антикорупційний суд продовжив до 13 травня нічний домашній арешт колишньому голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку. Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує його в одержанні неправомірної вигоди та незаконному зберіганні боєприпасів.

Таке рішення 13 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд продовжив до 15 березня цілодобовий домашній арешт Головка. Пізніше Апеляційна палата ВАКС пом’якшила йому запобіжний захід на нічний домашній арешт. Прокурор САП просив його продовжити.

«Продовжити строк тримання обвинуваченого (Головка – ред.) під домашнім арештом, заборонивши йому залишати місце свого проживання у період часу з 23:00 до 06:00 за винятком необхідності отримання медичної допомоги, необхідності прямувати до зони укриття від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, на строк два місяці, тобто, до 13 травня 2024 року включно, з обов’язком прибувати за кожною вимогою до суду», – йдеться в рішенні.

Також суд продовжив такі обов’язки Головка: прибувати до суду за кожною вимогою; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

 

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем’янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *