Екс-директорка почаївської школи Варвара Кухаревич намагається втриматися на посаді?

Чудова у Тернополі медицина. Лікує дуже якісно та швидко, а головне – саме тоді, коли потрібно, якщо маєш проблеми на роботі. Про це у мережі Фейсбук пише депутат Почаївської міської ради  Тарас Паляниця.

Вчора, 27 серпня, у Тернополі була помічена колишня директор Почаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кухаревич Варвара, яка була звільнена з посади у зв’язку із реорганізацією навчального закладу.

  • На вигляд непогано себе почувала, зустрічалася з незнайомого особою і емоційно про щось розповідала, показуючи документи. Чоловік заспокоював. Можна припустити, що екс-директор консультувалися щодо правомірності її звільнення, оскільки на момент звільнення вони перебували на стаціонарному лікуванні, – пише депутат.

За словами Тараса Паляниці, історія з “лікарняним” у Варвари Кухаревич досить дивна. Після конфлікту з громадськістю та частиною батьків учнів тодішній директор відбула на стаціонарне лікування. Згодом освітняка відбула на реабілітацію в санаторій Карпати, про що сама повідомляла у соцмережах, але вочевидь реабілітація була невдала, оскільки по закінченню пані директор мали б повернутися до виконання своїх обов’язків та наведення ладу і ввіреній їй установі, однак знову відбула на стаціонарне лікування в один із лікувальних закладів м. Тернополя.

  • Вся ця епопея триває близько двох місяців і складається враження, що Варвара Кухаревич будь якими методами старається втриматися на посаді. Більше того в своїх публічних виступах пані директор заявляла батькам учнів “ви мене директором не ставили і не вам мене звільняти”. Будь які намагання пояснити про реформи в освіті та децентралізації (місцева влада отримала великі повноваження, а також можливість призначати та звільняти керівників державних установ) – успіхом не закінчувалися.

Нагадаємо, навчальний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. було реорганізовано в опорний навчальний заклад з філіями у с. Старий Тараж та у с. Затишшя, що в межах Почаївської громади. Директором нового закладу було обрано вчителя Почаївської школи та голову профспілки Гичку Галину Іванівну.

Коментарі вимкнені.