На Тернопільщині з’явились “щурі” депутати і зрадники серед опозиції

“Щурі” депутати і зрадники серед опозиції. Саме так можна охарактеризувати сесію Підволочиської районної ради, де планували скинути голову райради і голову РДА, а обійшлися лише портретами президента Януковича. На сесію не з’явилися депутати від “Наша Україна”, а провладні депутати, які працюють в апараті райради і РДА спочатку з’явилися, а коли почули, що будуть шефів звільняти пропали із зали засідань.

Три години депутати райради колотили воду в ступі, а до голосування ніяк не могли приступити. На підтримку прибув десант із 9 депутатів Тернопільської облради і 4 помічники нардепів.

Що тільки не довелося вислухати про себе і партію голові РДА Руслану Комару-Чорному, але він був не пробивний. Писати заяву на вихід з партії передумав, бо каже, що процедура виходу дуже складна. На сесії ж він запам’ятався фразою “не треба мені розказувати па чьом рубероїд в Адєссє”.

У підсумку депутати дозволили старшим класам вільно висловлювати свою громадську позицію і брати участь у мітингах. Також прийняли рішення про заборону портретів президента Януковича.

На наступній сесії першочергово депутати розглянуть питання по висловленню недовіри голові РДА.

Ruslan Datsyuk

-1 thoughts on “На Тернопільщині з’явились “щурі” депутати і зрадники серед опозиції

 • 20:22 | 7.12.2013 о 20:22
  Permalink

  Не чіпайте нашого Руслана Володимировича!!! Він всього лише за пів року для нас і нашого селища зробив більше ніж ви всі разом узяті за все своє життя!!!!!
  І ще потрібно добре подумати хто тут продажні щурі… може ті що бігають від партії до партії, котра “пожирніше годує” І перефарбовані то в біле, то в червоне, а помаранчеве де.. вже теж перефарбували???

 • 20:37 | 7.12.2013 о 20:37
  Permalink

  Так тримати Руслан Володимирович!!! А ви всі ще не знаєте “По чому рубіроїд в Одесі”? То він вам розкаже! А особливо бажаючим і покаже!!!

 • 13:48 | 8.12.2013 о 13:48
  Permalink

  Хлопці, ви спочатку між собою розберіться, бо так і не визначились хто ж вас хоче (і може!) очолити район… А злість на Комара-Чорного проста – просто встояв.

Коментарі вимкнені.