«Агро-Збруч» – чемпіон Тернопільської області

Протягом  березня проходили змагання Чемпіонату області з футзалу. Зональні та півфінальні ігри (13.03 та 20.03) проходили і у залі Підволочиської ДЮСШ, в яких прийняли участь  дві команди нашого району – «Агро-Збруч» та «Збруч». До фіналу дійшла одна команда – «Агро-Збруч».

Фінальні змагання відбулись 27 березня в залі Технічного Університету м. Тернопіль, де прийняли участь шість найкращих команд області. В боротьбі із командами Кременецького та Ланівецького районів у груповій стадії команда «Агро-Збруч» виборола І місце, що дало їй право змагатися за чемпіонське звання з командою «Креаторбуд» м. Тернопіль ( володар Кубку Тернопільської обл.).

Цей матч був окрасою фінального турніру, і тримав у напруженні численних вболівальників до останньої секунди. При рахунку 4:3 на користь наших футболістів, тернополяни замінили свого воротаря на польового гравця і  в п’ятеро штурмували ворота підволочисьців. Та гравці команди «Агро-Збруч» все ж таки вистояли   провівши ще один гол і заслужено стали  переможцями. Під час урочистого закриття змагань голова Тернопільської обласної Федерації футболу В.М. Мариновський нагородив команду Кубком, а гравців команди медалями та грамотами. Кращим тренером визнано Я. Карнауха, а Максим Паюк став найкращим бомбардиром змагань.

Чемпіонами Тернопільської області з футзалу 2011 року стали: О. Глушка, С .Шум, А. Когут .В. Миколайчук, Т. Пліс,  Михайло та Максим Паюки, Т. Гронський, Т. Даньків, Б. Муляр, А.Шипак. Тренер команди – Я. Карнаух, президент футбольного клубу – О.С. Білик.