Сесійну залу Чортківської міської ради прикрашають творчі роботи Ольги Зеленої

У рамках святкування Дня Незалежності України у приміщенні міської ради відбулося відкриття виставки майстрині сучасного декоративного-прикладного мистецтва Ольги Зеленої.

Для вихованців старшої групи дитячого садочка № 6 мисткиня провела майстер-клас. Дітки створили дитячу аплікацію на тканині під назвою «Ми – Україна». Їм така робота дуже сподобалась.

У сесійній залі знаходиться лише маленька частина творчих робіт Ольги Зеленої, адже виставка авторки проходить і в Чортківському районному комунальному краєзнавчому музеї.

Довідка:

Ольга Олексіївна Зелена народилася в м. Києві 10.07.1937 року в робітничій родині Корсунів. Під час війни разом з матір’ю була вивезена до Німеччини на примусові роботи.

У 1948 році разом з батьками дівчинка оселилась у Чорткові. Навчалася у Теребовлянському культосвітньому технікумі. У 1958 році розпочала свою трудову діяльність у бібліотеках на різних посадах.

З дитинства займалася різними видами рукоділля: аплікацією на тканині, мереживом, макраме, вишивкою, м’якою іграшкою, малювала. З початку 1980-х років приймала участь у виставках образотворчого мистецтва.

У липні 1997 року Ользі Зеленій присвоєно звання “Майстер сучасного декоративно-прикладного мистецтва в галузі аплікації”. В доробку майстрині більше 170 робіт.

Коментарі вимкнені.