У Скалі-Подільській розпочався збір пожертв на храм

З благословення Преосвященнішого Єпископа Бучацької єпархії УГКЦ Кир Дмитра (Григорака) в смт. Скалі-Подільській біля автовокзалу розпочинається будівництво парафіяльного храму «Успення Пресвятої Богородиці».

У всі часи ціллю створення храму було освячення вірних через Святі Тайни, проголошення Слова Божого та постійні молитви. Сподіваємося на Ваше сприяння у нашій благородній справі будівництва церкви, а з нею утвердження моральності та християнських цінностей у суспільстві. Запевняємо Вас у наших молитвах за всіх жертводавців перед святим Божим Престолом, щоб Господь подавав здоров’я душевне і тілесне, благословляв сім’ї, дарував успіх у праці, а Пречиста Діва Марія вимолювала і свого Сина Ісуса Христа для Вас і Ваших родин особливі Божі ласки (у цьому намірі молимось на кожній Святій Літургії у часі будівництва церкви в місцевому костелі).

Громада парафії «Успення Пресвятої Богородиці» наперед вдячна всім жертводавцям за фінансову допомогу для потреб будівництва храму двері якого будуть відчинені всім охочим помолитися в ньому. Просимо Вашої допомоги у реалізації Господнього задуму – збудувати новий храм, храм єднання жителів Скали-Подільської. Ми високо цінуємо Ваші щирі зусилля, спрямовані на підтримку у зведенні святині.

Звертаємося до Вас із проханням активно долучитися до побудови церкви, щоб спільно розпочати богослужіння, дякуючи Богові за всі ласки, як Він щедро зсилає на кожного з нас.

Не кожен вірний має таку надзвичайну нагоду внести і свою лепту у будову Божого храму. Наші батьки, діди, прадіди пишалися нагодою долучитися до зведення святинь – підтримаймо їх, НА СЛАВУ БОЖУ!

Нехай Бог благословить Вас та винагородить Вашу жертовність!

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ НА БУДОВУ ЦЕРКВИ:

Рахунок №1 Отримувач: «Парафія Успення Пресвятої Богородиці» Скала-Подільська УГКЦ, р/р: 26005060930446,

ІПН: 21165082, МФО: 338783 у ТФ ПАТ КБ ПриватБанк»,

призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА НА БУДІВНИЦТВО ХРАМУ, сума платежу: …

 Рахунок №2 Найменування банку: «ПриватБанк», номер рахунку: 29244825509100, МФО: 305299,

ЄДРПОУ: 14360570, призначення платежу: ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА НА БУДІВНИЦТВО ХРАМУ,

найменування одержувача: Германюк Василь Михайлович,

номер картки одержувача: 4405885816006917, сума платежу: …

Коментарі вимкнені.