Як “Свобода” господарює у Бучачі

Вже  третій  рік тягнеться протистояння  за посаду директора Бучацького будинку культури. І начебто посада не “хлібна”, але таких гарячих баталій Бучач давненько вже не бачив. Заступник голови районної ради Вонсяк В.Б., начальник відділу комунального майна Ненич І.М. з усім кагалом системи накинулись на провідного методиста РБК Валентину Просту, яка подала свою кандидатуру на конкурс.

У таких випадках мудрі люди  кажуть: “копайте глибше!”

Варто зазначити, що в підпорядкування будинку культури з легкої руки Ненича (тоді ще просто спеціаліста) рішенням районної ради був переданий і кінотеатр. Пам’ятаєте, де був штаб районної організації “Свобода” на попередніх виборах? Так,  саме в приміщенні кінотеатру. А скільки за оренду цього приміщення отримав районний бюджет і де тепер той штаб?

На початку війни волонтери (ще ті перші!) піднімали питання про облаштування міського бомбосховища. І запропонували для цього приміщення підвал кінотеатру. Кажуть, директор РБК Крупа дуже довго переконував хлопців, що там мокре приміщення з щурами та завалене сміттям. Але хлопці, наполягали, і коли аргументи закінчились, то їх почали запевняти, що там і двері гнилі, і замок без ключа….Коли ж волонтери, розбивши замок, ввійшли в приміщення, то побачили абсолютно сухий, глибокий підвал з  чудовою звукоізоляцією, окремо виведеним котлом для опалення. І тоді до них дійшла інформація, що це  приміщення тримається для… нічного клубу! Якщо прийняти до уваги, що поряд  “гараж-магазин”, який так “тяжко” отримував з аукціону пан Ненич із кусочком землі, на якому цілком реально зробити добудову, то висновок напрошується сам по собі.

До слова, то не перша махінація організована подібним чином підприємливим начальником районного комунального майна Неничем. Із компетентних джерел відомо, що квартиру(60 м.кв.), яку отримала  його дружина (як начебто бездомна вчителька) в гуртожитку школи інтернату, він швиденько продав за майже два десятки тисяч зелених. Якщо це так, то непоганий бізнес на добрій посаді, але ж це лише вершечок айсберга реалізованого ним в ті часи комунального майна громади району і міста.

І повірте, що все би їм вдалося, як і дії під крики пана Вонсяка про те, що пенсіонери повинні сидіти на пенсії, що виявляється стосується усіх, окрім “своїх” однопартійців (адже свободівець Руслан Крупа вже рік як на пенсії). Пан Крупа, у момент ейфорії від усвідомлення своєї фейкової величі, мав необережність заявити, що конкурс – то формальність, і сто відсотків, що директором будинку культури буде саме він і тільки він, тож “нема чого проти вітру сц..ти”. Скарга на хамську поведінку пана-директора та приниження ним людської гідності працівників РБК, від пані Простої, обурила голову районної ради Фреяка В.Й., який,  напевно, теж був заодно з депутатом, тому почалося цькування. І дуже гірко та соромно за тих працівників культури району, які сприймають таке відношення до них з боку начальства за норму…

 

Бучацький інформаційний портал

Коментарі вимкнені.