Житель Тернопільщини порушив ПДР і заявив, що автомобілем керував автопілот

На Тернопільщині водій кросовера Mitsubishi ASX, порушивши ПДР, пересів на переднє пасажирське сидіння, а патрульним поліцейським і в суді заявив, що автомобілем керував автопілот. Але Кременецький райсуд Тернопільської області не зважив на це пояснення.

У лютому 2024 року в одному із сіл Тернопільської області водій кросовера Mitsubishi ASX зупинився ближче за 10 метрів до перехрестя, ніж порушив п. 15.9 Правил дорожнього руху. Крім того, він керував автомобілем без посвідчення водія, оскільки його раніше забрали, і в стані алкогольного сп’яніння.

У зв’язку з цим правоохоронці щодо водія склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 122 (Порушення правил зупинки) та за ч. 4 ст. 126 (Управління транспортним засобом особою, яка позбавлена ​​права керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штраф становив 340 та 20 400 гривень.

Водій вирішив у судовому порядку оскаржити штрафи. Він звернувся до Кременецького районного суду Тернопільської області із позовною заявою до Головного управління Національної поліції у Тернопільській області. У позовній заяві водій зазначив, що нібито в момент порушення правил дорожнього руху, тобто зупинки прямо біля перехрестя, автомобілем керував автопілот, “як у Tesla”. А він нібито перебував на передньому пасажирському сидінні.

 auto.today.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *