Закон про приватизацію знищить багато стратегічних підприємств, – тернопільський нардеп

Нещодавно Верховна Рада України зробила перший крок до приватизації державних підприємств. Депутати підтримали в першому читанні проект Закону України «Про приватизацію державного майна», розробленого Кабміном спільно з міжнародними експертами. За відповідне рішення проголосували 258 народних обранців. Про «підводні камені» такого законопроекту в прямому ефірі телеканалу «Еспресо» розповів народний депутат України Михайло Головко.
– Я не голосував за цей закон і вважаю, що парламент зробив досить небезпечний крок. Це нововведення знищить понад три тисячі державних підприємств, серед яких є багато стратегічних, наприклад, «Укрзалізниця», «Турбоатом» та багато інших. Тобто, теоретично можна буде приватизувати все. Таке рішення коштуватиме нашій державі дуже дорого, – пояснив Михайло Головко.
Свободівець вважає, що прийняття законопроекту «Про приватизацію державного майна» матиме дуже небезпечні наслідки, тому потрібно шукати інший варіант вирішення проблеми.
– Нагадаю, що за роки незалежності в Україні приватизували 29 тисяч заводів і фабрик, на суму всього-на-всього 61 мільярд гривень. Багато галузей економіки були просто знищені. Наприклад, нафтопереробна галузь. Ми стали повністю залежними від імпорту нафти з інших держав. Тепер слід добре подумати перед тим, як приймати закон про приватизацію держмайна, – додав нардеп.

-1 thoughts on “Закон про приватизацію знищить багато стратегічних підприємств, – тернопільський нардеп

  • 22:56 | 15.11.2017 о 22:56
    Permalink

    Треба щоб був опублікований повний перелік підприємств, які мають приватизовуватися. ПОВНИЙ і в ДОСТУПНИХ для простих людей місцях :в газетах, в райрадах, на офіційних веб-сайтах, нехай люди ознайомляться. Тоді можна про щось говорити. А так – ті бариги навіть маму рідну продадуть і ми нічого не будемо знати. Не будемо знати коли того депутата тягнути за ЯЯ чи ще ні. Він же нікого з свого округу нічого не питається, він – все знає, як Господь Бог. То чий від посланець до самої більшої, самої важної сільради (під куполом) ?? Я з таким депутатом НЕ СОЛІДАРНИЙ. І не тільки я. А Ви ???

Коментарі вимкнені.