Про даішника Віддайгроші і владу-обіцяйло на Тернопільщині… (відео)

На Тернопільщині аматори-мультиплікатори висміяли корупцію і безгосподарність у мультику.

Хтось гнівно посилає чиновницьке свавілля і всюдисущу корупцію на три літери, а хтось з гумором виставляє їх напоказ. Як ось режисери 15-хвилинного аматорського мультика про життя-буття Зборівського району на Тернопільщині. Мультяшне відео «У нас на районі» з «озвучкою» під однойменну композицію Потапа і Насті виставили в Інтернеті.

«Тільки у Зборівському районі найкрасивіші смітники в області, а може, й в Україні, – презентує районну «господарку» голос за кадром. – Тільки у нас найгірші дороги, особенно перед самою адміністрацією, не говорячи вже про забуті села, в яких не лише яма на ямі, а й горб на горбові. Тільки на зборівській біржі праці вас можуть послати на курси комп’ютерщиків, а після закінчення курсів – на роботу двірником»…

Далі – сценка з лікарем, який вичитує пацієнту за те, що «безкоштовно» скаржиться, що його «всередині щось болит». «Якщо зверху подивитися, то й не скажеш, що вас всередині щось болить», – бубнить тітонька у білому халаті. І лише коли бачить стогривневу купюру, нарешті пропонує бідолашному допомогу. І медичну, й «у ср…ку поцілувати».

А ось – доблесний страж порядку на дорогах, сержант Віддайгроші. «Син начальника податкової поїхав. Навіть якби його спинив, все одно ніц не дав би», – похнюпившись, кидає услід крутій «тачці», яка просвистіла повз нього. Та довго сумувати даішнику не довелося – дядечко на старенькому авто під жезл попався. «Готуйте гроші, – каже сержант Віддайгроші, тицяючи на знак обмеження швидкості. – Нарушаємо: 40 кілометрів на годину їдемо, а знак 60 показує».

У центрі зайнятості – свої «віддайгроші». За 50 гривень порадять, яку довідку принести, щоб на біржі праці можна було зареєструватися. А то прийшов чоловік з папером зі сільради, а там стільки добра записано – «корова, свиня, дід живий, баба жива, три яблуні, п’ять курей». «Та ви шо! З такою довідкою ніяк не можемо на біржу поставити», – виховує відвідувача тітка з центру зайнятості…

«Я вам обіцяю те, що я вам обіцяю, – у кадрі з’являється кандидат у народні обранці районного «розливу». – І ніхто вам того не пообіцяє, що я вам обіцяю. Бо я з тої партії, що вам обіцяє. Голосуйте за мене, бо я – за Україну». А ось той самий «обіцяльник», тільки вже після виборів – щодня годує виборців «завтраками»: «Приходьте зі своїми проблемами завтра».

-1 thoughts on “Про даішника Віддайгроші і владу-обіцяйло на Тернопільщині… (відео)

 • 09:33 | 18.08.2011 о 09:33
  Permalink

  Креативчик супер! 🙂

 • 11:34 | 18.08.2011 о 11:34
  Permalink

  я теж зацінив . реалії життя нашого .

 • 19:29 | 28.06.2012 о 19:29
  Permalink

  продовження в ютубі “2 ворони Зборівського району”

 • 19:14 | 19.12.2012 о 19:14
  Permalink

  не аматори а аматор це все зробила одна людина.

Коментарі вимкнені.