Тернополяни збиратимуть гроші на добудову церкви, тільки б скасували скандальне будівництво на Орлика
У Тернополі не вщухає скандал навколо будівництва біля храму св. Володимира і Ольги, що на “Дружбі” (вул.Пилипа Орлика). Настоятель та парафіяльна рада хочуть
Читати далі