На підвищену аварійність на перехресті вулиць Будного та Лучаківського жителі нарікали неодноразово. Причиною ДТП вважали поганий стан розмітки, відсутність дорожніх знаків та несправність світлофора. Тепер на перехресті – відремонтований світлофор, якісне дорожнє покриття та чітка розмітка.
Зате біля Берегині(на об”їздній) тепер не працює, так що тепер там потрібно бути обережним…а в той же час не зважаючи на нероботу світлофора кожного ранку ДАІ метрі сто нижче від непрацюючого світлофора стоїть кожного ранку з фарою на швидкість-все під контролем,порядок навели!