КАСКО VIP: ще більше переваг

Страхові пакети КАСКО VIP коштують дорожче базових на 15–30%, але попри це мають попит. Основною цільовою аудиторією є автовласники преміальних іномарок, які звикли до комфорту і якісного сервісу. Експерти СК «Універсальна» розповіли, які переваги дає страхувальником «люксова» автостраховка.

Міжнародне КАСКО без обмежень по водіях

Розширений поліс КАСКО діє не тільки в Україні. Якщо страховий випадок станеться під час подорожі Європою або європейською частиною Росії, страховка також «спрацює» та покриє збитки. Застрахованим автомобілем може керувати хто завгодно, оскільки страховик не висуває вимоги до мінімального стажу та не охоплює в договорі чіткий перелік водіїв.

Розрахунок відшкодування без урахування зносу

Більш висока ціна за страхування КАСКО VIP окупається завдяки вигідній схемі розрахунку компенсації. Страховик не враховує знос автомобіля, тому не віднімає певний відсоток з розрахункової вартості нових запчастин. У плюсі виявляються власники авто старше 5 років, оскільки відсоток зносу в такому випадку перевищує 30%.

Збільшений ліміт на оплату евакуатора та інші привілеї

Компенсація витрат на евакуатор є і в базовому пакеті, але її вистачає максимум на один раз. Власникам полісів VIP надається розширений ліміт, що дозволяє евакуювати автомобіль безкоштовно навіть після 5 страхових випадків. Серед додаткових привілеїв — авто на підміну, компенсація витрат на готель, відшкодування витрат на проїзд до місця призначення, можливість отримання компенсації при виявленні в крові алкодози до 0,8 проміле.

Ще одна перевага — зручність оформлення як самих полісів, так і страхових подій. Клієнт може подавати документи дистанційно, що дозволяє істотно економити час. У разі ДТП на місце події оперативно виїжджає особистий аварійний комісар.

Що покриває КАСКО VIP

Преміальний поліс покриває ризики, які входять в будь-який пакет «повне КАСКО». Страховик відшкодовує збиток від ДТП, завданий авто з вини страхувальника або іншого водія. Компенсація виплачується, якщо автомобіль врізався в стаціонарний об’єкт, наїхав на перешкоду або був пошкоджений під час стоянки. Серед страхових випадків — викрадення, руйнівний вплив стихії (смерч, повінь, землетрус та ін.), протиправні дії третіх осіб, падіння важких предметів, вибухи та пожежі.

Після оформлення страхового випадку автомобіль направляється на гарантійне ТО, де проводиться відновлювальний ремонт або заміна пошкоджених деталей на нові оригінальні запчастини. Страховик оплачує рахунки від станції техобслуговування повністю або на 99% (залежно від відсотка по франшизі — від 0% до 1%). Якщо авто викрадене або не підлягає відновленню, виплачується повна страхова сума за вирахуванням франшизи (до 5%).

Коментарі вимкнені.