У Тернополі на бізнес-сніданку розроблятимуть стратегію на 2017 рік

unnamed

7 грудня у Тернополі відбудеться черговий бізнес-сніданок, організований Клубом Ділових Людей та журналом «City Life». Цього разу тема особлива – розробка бізнес-стратегії на 2017 рік. Експерт – директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Ми віримо в те, що новий рік – це як нове життя. Кожному підприємцеві хочеться, щоб він прокинувся 1 січня і сталося диво – у компанії зникли всі проблеми, налагодилися процеси, а від клієнтів не було відбою. «Немає нічого неможливого», – кажуть організатори та запрошують підприємців навчитися правильно планувати свої дії, щоб рік був вдалим і бізнеси наблизилися до досягнення стратегічних цілей.

На бізнес-сніданок запрошують власників та керівників вищої ланки, які беруть активну участь у процесі стратегічного планування. У плані – розробка стратегії, планування діяльності та прогнози бюджету на наступний рік.

Початок бізнес-сніданку о 9:30 за адресою: м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 6 (ресторан «Familia»). Деталі та реєстрація: https://goo.gl/pcg6mP

Коментарі вимкнені.