Які бувають пилососи і який обрати?

Попри те, що деякі консерватори продовжують для прибирання будинку використовувати віник, ми все-таки рекомендуємо придивитися до такого пристрою, як пилосос. По-перше, він очищає приміщення набагато ретельніше. По-друге, деякі моделі призначені для вологого прибирання. В цілому, пилососи бувають різними навіть на вигляд.

Який краще — вертикальний чи горизонтальний?

Перший тип нагадує швабру, але з додатковими функціями. Такі моделі можна підключити до електрики або придбати варіант з акумулятором. Він маневрений, компактний і зручний. За допомогою такої моделі можна прибрати кімнату навіть в самих важкодоступних місцях, а після завершення процесу сховати за штору або в шафу. В тому разі, якщо ви вибираєте пилосос вертикальний, який працює на акумуляторі, ваше переміщення по квартирі не буде обмежене довжиною дроту. А це, поза сумнівом, великий плюс.

Другий тип можна назвати класичним. Це найпоширеніша модель у багатьох квартирах. Апарат на колісах, з набором щіток, шлангом і трубкою. Залежно від конструкції, він може бути з тканинним або паперовим мішком або взагалі без нього — циклічний. Крім того, такі агрегати також діляться на ті, що створені для сухого або вологого прибирання.

Визначаємося з потужністю

При купівлі пилососа варто звертати увагу не лише на його зовнішній вигляд і систему фільтрації, але і на кількість електроенергії, яку він споживає. Крім того, для кожної окремої моделі виробник вказує потужність, з якою апарат всмоктує пил. Може бути декілька варіантів:

  • для невеликих квартир — 250 ватт;
  • для постійного прибирання великих приміщень — 300 ватт та більше.

Крім того, ви можете обрати пилосос з більшою потужністю, а у процесі прибирання самостійно її регулювати. Таким чином, прибирання пройде більш якісно. Ви знайдете найкращі моделі від Rowenta на сторінці — https://allo.ua/ru/products/pylesosy/proizvoditel-rowenta/.

Коментарі вимкнені.