Чим займаються молоді тернополяни, коли іде дощ (фотофакт)

Коли у Тернополі починається дощ, не всі містяни поспішають у домівки. І, як пересвідчився “Погляд”, не всі навіть ховаються від літніх крапель. Так, одного дощового вечора 13 червня, з допомогою вебкамер міста, ми підглянули за мешканцями файного міста.

Найцікавішими виявилися кадри із парку Національного відродження та осередку здорового дозвілля у парку “Топільче”. Адже усі інші камери показують вулиці чи площу, кудою люди лише пробігають – хто з парасольками, а хто і без. І лише дві вебкамери давали можливість спостерігати за тернополянами, які відпочивають, а не постійно зникають із кадру.

В сухій раковині Співочого поля під час дощу групувалася молодь та молоді батьки з дітьми. Перечекавши дощ батьки ішли, а молодь і далі залишалася сидіти на сходах чи дерев’яній сцені. Компанії часто змінювалися, доповнювалися – приходили сюди молоді люди по п’ятеро-шестеро.

На майданчику “Відкритих сердець” у гідропарку сховатися особливо нема де. Але хлопці, які там відпочивали того вечора, навіть і не намагалися уникнути крапель. На перекладинах вони під дощиком відтискалися та робили вправи. Збоку стояли велосипеди, які, очевидно, належали саме цим мокрим спортсменам.

Згодом, коли дощ припинився, на гойдалку сюди завітали ще й дівчина і хлопець.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.