Донецьких окупантів змінюють вінницькі

Сьогоднішні у всіх бідах України звинувачують «папєрєдніків». Самі ж, при цьому, впевнено крокують курсом, який проклав Віктор Федорович.
Як там було у часи режиму Януковича? У яку б державну установу в якому б регіоні країни не зайшов, там обов’язково мав бути представник донецького регіону.
Що у нас сьогодні? Президент з Вінниці, прем’єр-міністр також звідти. І в уряді поки що два міністри з того ж краю. Обидва свого часу були заступниками Гройсмана під час його мерствування.
У Володимира Борисовича були ж не лише заступники. У вінницькій мерії є начальники управлінь, секретарки, водії, прибиральниці. Не факт, що всіх їх працевлаштують в уряді, але ж не урядом єдиним… Ще є керівники обласних і районних адміністрацій, фіскальні органи, прокуратура і багато інших державних установ. Єдине питання чи вистачить на Вінниччині людських ресурсів, щоб заповнити керівні посади у всіх регіонах? Все ж Донеччина і за площею і за кількістю населення трішки більша.
Хоча Гройсман одразу ж попередив, що жарти закінчилися і починається справжня робота. Ось тільки поки що ця справжня робота більше нагадує початок окупації України. Цього разу вінницькими.
Андрій БЕРЕЗОВЧУК

Коментарі вимкнені.