Свобода з “регіоналами” у Тернополі має спільний бізнес, – Тарас Білан

Голова Тернопільської обласної громадської організації Тарас Білан надіслав на електронну адресу сайту лист до Четвертої влади Тернополя. Зокрема, він хоче отримати від них пораду в наступному питанні:

По вул.Острозького 23 люди борються проти незаконного будівництва. За 2 роки боротьби ми вийшли на фінішну пряму. З документів направлених 08.11.2013р. видно , що працівник міської ради «Хвостяк» та начальник орг.- управління «Свєтулька» підробили документи і виконком міської ради Тернополя прийняв рішення №254 (містобудівні умови та обгрунтування).

2 роки представники державної влади (підлеглі Пшонки, Захарченка, та інші) ігнорували і «футболили» нас.

Лише після того, як було озвучено, що в «у меня в натурє кум в прокуратурє» (Надал + Банах), – рішення Виконкому  міська рада скасувала.

Напишу чесно. Нависла загроза звільнення над одним  з керівників прокуратури в області.

 Наступним нашим  кроком мало бути : звернення в міліцію та прокуратуру з вимогою відкриття кримінального провадження в справі заволодіння чужим майном без згоди власників , підробка документів , недотримання Державних Будівельних норм , та як мінімум звільнення з роботи «Свєтульки» та «Хвостяка».

Тим більше що на цю парочку не один тернополянин, за довгі роки роботи останніх в міській раді,  жаліється. 

Не повинно, в Тернополі,  бути так: ми забераємо ваші господарські приміщення без Вашої згод; це питання кришують в міській раді; ми всіх купили;  кров’ю будете харкати. Витирай запис з камери нас і нашу машину , а то… (остання погроза була до представників ЗМІ).

І це все відбувалось за мовчазної згоди Бен – Надала. Чи не так? 

 Почалась революція, Євромайдан. І будь – яка критика в сторону Надала та його команди може трактуватися, як  співпраця з діючим режимом.

Борються на голому ентузіазмі , тому що : прокуратурі (яка повністю підконтрольна Регіонам), біля Літака (Східний масив), в парку свободівська міська рада виділила землю під багатоквартирний житловий будинок.

Сини та зяті всім відомого судді(суд теж Регіоновський) – мають із заступниками міського голови спільний будівельний бізнес.

Депутат – регіонал Смакоуз, спільно з вищими чинами МВС (підконтрольні регіонам) та міським головою Тернополя , на 1 га. парку Співучого поля , вирубує дерева і закладає житловий комплекс. І неважливо , що будинки стоятимуть на відстані 25м.  до лавочок Співучки.

 Мене особисто це обурює, тому що свого часу, будучи в міській раді я дійшов до створення тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з цього питання…

Виникає просте запитання: чому нарваний Білан вбачав порушення закону при забудові парку, а чесний і порядний Надал – не вбачає. І не важливо на які документи зсилатися. Кожен тернополянин вийде на Співучку і йому стане все зрозуміло.

 

Ідемо дальше: до  ТОГО «Тернопільських підсумків»  звертаються  люди з:

Листопадової , 2(тел.0936641892). Міська рада без згоди мешканців , в користь обласної прокуратури (кума Надала) , забрала в мешканців подвір’я. Жодних документів з підписами про погодження. Перегородили шлагбаумом проїзд. Навіть скора не заїде. Зате є погодження міської ради Тернополя.

На території дитячого садочку (вул.Б.Лепкого 12) депутат Бабюк М.П.(ВО Свобода) дала дозвіл під будівництво. Мешканці сусідніх будинків звернулись за допомогою. Міністерство освіти рекомендує відновити роботу дитсадка.  Міська рада ніби води в рот набрала. Не потрібно, думаю пояснювати, які черги в нас до садочків.

Писати скарги? Проти кого? По логіці , Надалу на Надала.

 І нажаль куди не глянеш, де не кинеш оком, порушення.  Всюди та ж картина. Порадьте що відповідати людям, які звернулись за допомогою? Як діяти?

Регіонал Лукін Василь отримав підряд на ремонт обласного род-дому. Вже скоро рік , як рожениці лежать в патології , і чомусь вся обласна рада на це не реагує. Хоч родом – це її парафія. Обласна радо! Притягніть хоч одного реального регіонала до відповідальності. І Регіонали не відкрутяться. Бо зловживання аж занадто великі…

Чи можливо все так і задумано?

Хоптяна , керівництво Свободи ще 2  роки тому оголошувало в розшук. Хтось в пресі написав: «Як зараз пам’ятаю: В п’ятницю оголосили, а в суботу , в Зарваниці  Хоптян поряд з Кайдою і побратимами на службі стояв. Цікаво: хто перед ким гріхи відмолював?

Потім все стихло. Тепер знову шукаємо Хоптяна? Панове : а де результат? Віднайдете Ви губернатора. А що далі?

На мою думку, просто ідуть торги.  Ми Вам,  Ви нам. А народу – шоу. Навроцький(до честі треба сказати – нормальний) , з побратимами в Києві  КМДА захищає, а  місцеві свободівці з режимом таємні перемовини ведуть.  Занадто вже до влади прикипіли.

Поприходять до влади такі бандюки, як Гладкий.  І світлофор біля власної Братіслави за кошти міста поставить, і в людей їх землю , поряд тієї ж Братіслави забере.

 Надал приїзжає на місце і в унісон з прокурором : все згідно закону…

Сміх і гріх…

Я написав те що думав, можливо непослідовно, не систиматизовано.

В глухому куті. Що робити?

 Що людям говорити, які звертаються за допомогою. Зараз ідуть Новий рік, Свята… Після Свят спливають терміни отримання відповідей по незаконних будівництвах.

Який вихід з ситуації:

– залишати все як є, і людям казати , що допомогти не має можливості , та дивитись, як з прекрасного міста каштанів,  наше місто перетворюють на селище міського типу(на Руській, навпроти зупинки Центр, зрізали за вказівкою Серія Віталійовича 2 каштани – сильно вони вже новому ресторану мішають)?

– ставити кравку в кожній незаконній забудові, по кожному факту вирубки парків?

 Але тоді , я неминуче, вимушений буду виводити на чисту воду зловживання Бен-Надала і його команди.

Станьте на моє місце, і порадьте будь-ласка , що робити?

 

 

 

-1 thoughts on “Свобода з “регіоналами” у Тернополі має спільний бізнес, – Тарас Білан

 • 23:09 | 22.12.2013 о 23:09
  Permalink

  Потрібно:
  -заставити Надала створити при Тернопільській міській раді не 10 кишенькових громадських рад, які не діють, а одну, але дієву;
  добитися щоби усі важливі для тернополян питання розглядати на засіданнях новоствореної громадської ради та інформувати громадськість про результати таких розглядів;
  – діяльність Фостяка,Светульки та їм подібних посадовців необхідно негайно зупинити, залучивши до такої справи правоохоронні та контролюючі органи;
  – якщо Ви володієте достовірною інформацією то питання належної оцінки незаконної діяльності Надала та його команди повинно стати для Вас найважливішим з поміж того чим Ви займаєтесь.

  Бажаю Вам успіхів.

 • 07:05 | 23.12.2013 о 07:05
  Permalink

  Сумбурно, але все вірно і можна ще добавити – така і є “сВобода”

Коментарі вимкнені.