Тернопільські ДАІ-шники не мають грошей, а прокурори бояться дітей

Вчора мої бідні, залякані і замордовані мною особисто та іншими карателями укро-фашистами, діти надумалися перебігтися кабінетами обладміністрації та міськради і запропонувати чиновникам придбати у них по медянику. Результат? 24 футболки по 80 гривень. 12 з них уже поїхало на передову.
Питання для роздумів: а в Росії дитина теж так легко і без проблем за першим виявленим бажанням зайде в кабінет до голови ОДА чи мера міста?..
У нашому управлінні тисячі недоліків. Іноді мені хочеться вити, іноді – когось застрелити… Але ми таки значно ближче до демократії та громадянського суспільства, ніж вони.
Пост-скриптум: даїшники відмовились купувати у дітей медяники, аргументуючи тим, що у них нема грошей, а в прокуратуру та податкову їх не пустили.
Так що, панове прокурори, оскільки нас не пускають до вас, – приходьте самі. Медяники свіжі та смачні. а гроші таки нам потрібні.
І, хто там, зверху: підніміть даїшникам зарплатню… Хлопців шкода. Бо перший показник чесності даїшника – відсутність кишенькових грошей. Молодці

Лілія Мусіхіна

 

Коментарі вимкнені.