Що робили у Збаражі Сергій Притула, Олександр Педан та Ольга Фреймут (фото)

18 червня на Тернопільщині знімали новий проект «Нового каналу».

Подолавши 400 кілометрів, програма “КабріоЛіто” зробила першу зупинку в рідному місті Сергія Притули – Збаражі.
Оскільки Притула вже перебував там, а Ольга Фреймут вирішила добиратися своїм ходом у місто, у перший день подорожі повноправним хазяїном водійського місця став Олександр Педан.
Дорогою на Тернопільщину ведучий вирішив купити подарунок Сергієві. Вибір припав на плетене крісло-гойдалку. Коли модель була обрана, і справа дійшла до оплати, виявилося, що Саша з труднощами знаходить загальну мову з торговцями. Його переговори із продавцем привели до того, що ведучий заплатив на 50 гривень більше первісної вартості крісла.
– Я абсолютно не вмію торгуватися, – заявив Саша, демонструючи подарунок, який через значні габарити не помістився в багажник автобуса знімальної групи. Після декількох спроб команди проштовхнути крісло у двері автобуса, його довелося закріпити на задньому сидінні кабріолета.

Однак, приїхавши до Притули, Сашко передумав дарувати йому крісло і презентував його мамі ведучого – Валентині Василівні. Але, недивлячись на це, Сергій вже не раз встиг погойдатися в ньому.

Чому Педан передумав дарувати презент Сергієві? З якими пригодами Саша добирався в Збараж? “Кабріоліто”: у всіх телевізорах країни! Дивіться на Новому каналі 4 липня в 22.00.

 

 

 

Коментарі вимкнені.