У Тернополі зникає не тільки пиво, а й цілі літні майданчики (фото)

Фото станом на 14.00 18 червня
Фото станом на 19.00 18 червня

Тимчасові торгові намети, в котрих, попри заборону влади, здійснювали торгівлю алкогольними напоями, підприємці уже демонтують.

18 червня “Погляд” ще встиг поспілкуватися з працівниками двох діючих літніх майданчиків біля озера, але скидалося на те, що власникам уже добряче «з’їли печінки», бо і пиво там моментально зникло з прилавків, і персонал знає, що відповідати непроханим гостям.

Рішення щодо демонтажу було прийнято виконавчим комітетом ще 13 червня. Тоді ж розпочали перевірку торгових «точок» в парках міста. В одинадцяти з них виявили порушення заборони міської ради по торгівлі алкогольними напоями.

–       Управління житлово-комунального господарства передало 11 приписів для суб’єктів підприємницької діяльності, котрі продають пиво в міських парках, – пояснив «Погляду» Максим Черкашин, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради. – Підприємців «просять» до 20 червня добровільно демонтувати свої торгові намети. Якщо ж вони цього не зроблять, то 22 червня тимчасові «пивнушки» примусово демонтуватиме управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради.

Максим Черкашин пояснив, що демонтувати повинні усі без вийнятку намети, в яких перевірка виявила факт продажу алкоголю, не зважаючи на те, чи припинив підприємець порушення чи ні.

18 червня о 14.00 «Погляд» спробував поспілкуватися з працівниками кількох літніх майданчиків біля озера, де на початку червня продали пиво нашому колезі з «20 хвилин» Андрію Шкулі.

Але один намет «Львівське пиво» на той час уже не функціонував, від нього залишився лише каркас. Щоправда, жінка, котра працює поруч на розважальній «точці» не змогла пояснити, чому не працює цей майданчик. Сказала лише, що розбирати конструкцію почали ще зранку і що продавці переїжджають у інше місце: вказала рукою в бік пивзаводу.

У великому синьому наметі «Прозорої» продавець не знала, чи отримав спеціальний припис про демонтаж її роботодавець. Подзвонила до нього, але почувши, шо з ним бажає спілкуватися журналіст, власник відповів «Мене немає». Дівчина ж запевняла, що пивом вони не торгують. Хоча ще на початку червня журналіст «20 хвилин» купував тут янтарний напій.

Біля «острівця кохання» знаходимо невеличкий комплекс з червоних наметів «Кока коли». Продавець одразу попередила, що пивом тут не торгують, а власника нема у місті. На запитання, чи відомо їй щось про повідомлення влади щодо демонтажу – знизувала плечима. Про те, чи є поруч ще якісь торгові намети – не хотіла розповідати.

До вечора 18 червня, від намету “Львівського” не залишилося і згадки, а підприємець з “Кока коли” або повернувся у місто, або дистанційно дав вказівку згортати діяльність, і стільці там поскладали на купки, а накриття з наметів зняли.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.