Антиреконд року: “Тернопіль-ТНЕУ” – 16 поразок у 16-ти поєдинках

Двома поразками від білоцерківського “Спортліцею” завершив рік у баскетбольній вищій лізі БК “Тернопіль-ТНЕУ”, – пише 20 ХВИЛИН.

Протистояння у рамках 9-го туру першості України відбувались 18-19 грудня. Першого ігрового дня арбітри зустрічі зафіксували перевагу гостей із рахунком 60:41. Довели свою перевагу баскетболісти “Спортліцею” і в матчі відповіді (75:59).

Обидва поєдинки, що відбувались у Тернополі, проходили за одним сценарієм, повідомляє офіційний сайт федерації баскетболу України. Баскетболісти білоцерківського клубу вже з першої чверті нарощували перевагу. У підсумку вони спокійно доводили матчі до закономірної перемоги.

Першого ігрового дня максимальний відрив вдалося здійснити комані гостей у першій половині зустрічі. Довівши перевагу до 24 очок (41:17), гості дозволили собі трохи розслабитися. Унаслідок цього тернополяни відрив скоротили, однак – не більше. Фінальний рахунок – 60:41.

Результативнішим був другий поєдинок. Фактично без шансів програвши першу чверть (12:26), тернополяни надалі вже до тями не повернулися. Щоправда, дві чверті, а саме другу та четверту наші земляки виграли – 14:13 та 20:12, відповідно. Проте на сумарний підсумок такий локальний успіх не вплинув – 75:59 на користь клубу із Білої Церкви.

Отже, осінньо-зимову частину змагань БК “Тернопіль-ТНЕУ” пройшов зі стовідсотковим показником – 16 поразок у 16-ти поєдинках. Тому за підсумком 2010-го наша команда займає останню сходинку у групі Б вищої ліги. І все ж, не варто забувати, що цей клуб є наймолодшим з усіх своїх суперників по турніру. Наразі для “Тернополя” важливий не сам результат, а досвід поєдинків на подібному рівні.