“Будівельник” на контролі у Надала та прокуратурі

25 грудня міський голова Сергій Надал провів засідання робочої групи щодо врегулювання питань будівництва, яке здійснює на території м.Тернополя корпорація «Укрбудінвест» (президент корпорації – Зіновій Щепановський).

Участь у засіданні взяли начальник міського відділу УМВС України в Тернопільській області Микола Семенишин, перший заступник прокурора м.Тернополя Петро Кноль, начальник інспекції архбудконтролю в Тернопільській області Сергій Авдонін, начальник управління містобудівного та архітектурного комплексу Вадим Захарчук, заступник начальника відділу використання земельних ресурсів міської ради Віктор Білецький, а також  представники громадян-«дольовиків», які вклали кошти у будівництво будинків (усього 14 об’єктів) фірмами корпорації «Укрбудінвест» (зокрема, ПП ТФ «Будівельник»).

Як повідомив міський голова Сергій Надал, з метою захисту прав мешканців та сприяння у введенні в експлуатацію збудованих будинків, виконавчий комітет прийняв рішення про надання дозволу на  будівництво фірмою «Будівельник» будинку за адресою вул. Тютюнника,12, далі міськвиконком прийматиме аналогічне рішення  стосовно будинку на вул. Білецькій.  Сергій Віталійович зауважив, що міська рада, зі свого боку, посприяла в отриманні фірмою необхідних дозволів, а тепер компанія повинна підготувати відповідні документи для введення в експлуатацію цих будинків.

За словами начальника міської міліції Миколи Семенишина, допомогти у вирішенні проблем «дольовиків» фірми «Будівельник» прагнуть і правоохоронні органи міста. Так, усі заяви, що надійшли від громадян стосовно цієї будівельної компанії, передано у міську прокуратуру.

Як розповів перший заступник прокурора м.Тернополя Петро Кноль, за поданими матеріалами відкрито кримінальну справу, у межах розслідування якої буде з’ясовано, зокрема, фінансовий стан фірми «Будівельник», обсяг коштів, вкладених громадянами, обсяг освоєних коштів, стан виконання будівельних робіт тощо.

Зауважимо, що усі об’єкти даної компанії перебувають на різних стадіях – від відсутності будь-якого будівництва до напівготових чи майже завершених будинків. Відтак, присутні обговорили питання, які у даному контексті  реально можна вирішити. Йдеться про можливість створення «дольовиками» відповідних кооперативів, визнання за ними майнових прав на незавершене будівництво та переоформлення права оренди земельних ділянок під будинками, що дозволить самотужки завершувати будівництво.

Підсумовуючи роботу засідання,  Сергій Надал наголосив, що міська рада, у межах своєї компетенції, сприятиме громадянам-«дольовикам» у вирішенні проблеми. Водночас, правохоронні органи розслідуватимуть кримінальну справу щодо даної будівельної організації, матеріали якої служитимуть грунтом для подальших дій.

До речі, представники фірми «Будівельник» на засідання робочої групи не прийшли.

Нагадаємо, у зв’язку із численними зверненнями до міської ради громадян, які вклали кошти у будівництво фірмами корпорації «Укрбудінвест», створено   спеціальну робочу групу, метою якої є врегулювати відповідні проблемні питання та сприяти захисту прав тернополян-«дольовиків».

Коментарі вимкнені.