Дитячі малюнки на танках у Тернополі хочуть знищити

Малюнки, які наносили на військову техніку діти у парку Слави 1 червня, хочуть зафарбувати. З цією метою громадський діяч Андрій Любецький створив Вконтакті групу, де шукає однодумців.

–       Мені одразу не сподобалася новина, що військову техніку розфарбували, – розповідає Андрій Любецький. – Цією думкою я поділився у соцмережах, де мене підтримало багато людей.

Громадський діяч зазначає, що на сьогодні у соцмережах зголосилися підтримати цю акцію аж 72 тернополяни, які збираються за власні кошти купити фарбу і надати новий вигляд військовій техніці. Причини такої поведінки ініціатор акції вбачає у тому, що це, по-перше, є військова техніка.

–       Це так міська влада вирішила «відновити» військову техніку, – розповідає Андрій Любецький. – Чому ж тоді у інших містах, наприклад й у Збаражі, відновили техніку і там сьогодні є пофарбований танк.

Іншою причиною спротиву картато розмальованим танкам, за переконанням ініціатора є те, що танки розмальовували не самі діти. Адже уже 31 травня на військовій техніці у парку Слави були нанесені малюнки, а дітей потім лише привели подивитися.

Наразі проводиться збір учасників акції. Уже зголосилися 5 осіб, які самі купують фарбу і організатори надіються на 20 людей, які допоможуть своїми зусиллями.

–       Акція не буде відбуватися просто так, – додає Андрій Любецький. – Я не прийду одразу із відром фарби і не почну малювати. Спочатку хочу отримати відповіді від людей, які можуть дати оцінку цієї події. Це, наприклад, можуть бути колишні військові.

Також ініціатор хоче отримати схвалення громадськості, тому сама акція буде відбуватися десь через 2-3 тижні.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.