“Тернопіль” розпочинає бій за “Кубок ректора”

Завершився втягуючий цикл першого етапу навчально-тренувального збору команди ФК “Тернопіль”, який тривав з 21 січня до 01 лютого 2013 року. Гравці команди пройшли тестування, поглиблений медичний огляд та провели щоденні дворазові тренування направлені на вдосконалення функціональної готовності.

Під керівництвом головного тренера Івегеша В.П. команда в повному обсязі виконала план навчально-тренувального збору. Нажаль, під час тренувань отримав травму один з лідерів команди Василь Чорний. У зв’язку з сімейними обставинами і за взаємною угодою сторін розірвано контракт з Віталієм Богдановим. За домовленістю з керівництвом клубу на оглядинах в команді вищою за рангом перебуває воротар Роман Данкович, який до початку наступного навчально-тренувального збору повинен визначитись з місцем продовження футбольної кар’єри.

Наступний цикл тренувань розпочнеться 04.02.2013 року, в рамках якого буде проведено традиційний турнір “Кубок ректора”. Ігри турніру відбудуться на стадіоні Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка в період з 4 по 6 лютого. В турнірі приймуть участь наступні команди:

  1. ФК “Тернопіль”
  2. ФК “Тернопіль-Педуніверситет”
  3. ФК “Тернопіль-Педуніверситет 2”
  4. ФК ”Тернопіль-Ліцей”

Календар змагань

04.02.2013 року
1. 14:30 ФК “Тернопіль-Ліцей” – ФК “Тернопіль-Педуніверситет”
2. 16:00 ФК “Тернопіль” – ФК “Тернопіль-Педуніверситет 2”

05.02.2013 року
1. 14:30 ФК “Тернопіль” – ФК “Тернопіль-Ліцей”
2. 16:00 ФК “Тернопіль-Педуніверситет 2” – ФК “Тернопіль-Педуніверситет”

06.02.2013 року
1. 14:30 ФК “Тернопіль-Ліцей” – ФК “Тернопіль-Педуніверситет 2”
2. 16:00 ФК “Тернопіль” – ФК “Тернопіль-Педуніверситет”

Турнірна таблиця

Назва команди

1

2

3

4

РМ

Очки

Місця

ФК ”Тернопіль” X
ФК “Тернопіль-Педуніверситет” X
ФК “Тернопіль-Педуніверситет 2”  X
ФК “Тернопіль-Ліцей”  X

Запрошуємо любителів футболу відвідати вказаний турнір

Адміністрація ФК “Тернопіль” щиро дякує за співпрацю та надання спортивної бази для підготовки команди до весняної частини чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги ректору Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка   Кравцю В. П., декану факультету фізичного виховання Омельяненку В. Г. та завідувачу кафедри гімнастики і спортивних ігор Наумчуку В. І.

Прес-служба ФК “Тернопіль”

Коментарі вимкнені.