Надал для тернополян вдалий вибір – тішить прогнозами астролог

Рік Кролика буде вдалим для тих, хто займається сільським господарством.

Вже роками склалась традиція запитувати у астрологів, що нас очікує у Новому році. Ми звернулись до знаного в нашому місті астротаролога Ігоря Яблонського.

–         Рік Тигра, рік конфлікту, переходить у рік Кролика – рік сільськогосподарської справи. Наступний рік несе в собі велику політичну депресію, яка, однак, не зачепить простий народ.  Це будуть «розбори» верхівки держави із попередньою владою. Будуть викриватись резонансні факти , порушуватись кримінальні справи, в одній з яких, цілком можливо, фігуруватиме і екс-президент. Можна сказати, що розпочинається «полювання» на держслужбовців – для них це буде нелегкий рік. Успішним він буде для тих, хто займається сільським господарством, можна очікувати гарного врожаю. Багато хто побоюється розколу України. З цього приводу також можна не хвилюватись, адже його не станеться. Навіть навпаки, відбуватиметься зближення обох берегів Дніпра, – розповів нам Ігор Яблонський.

Стосовно Західної України, можна сказати наступне: тут відбуватиметься п’ята хвиля еміграції. При чому, ті люди, які виїдуть наступного року, навряд чи вже повернуться на Україну. Зате помаленьку вертатимуться люди, які покинули нашу землю під час першої-другої хвилі.

Що ж до Тернополя, то тернополян можна заспокоїти, і навіть привітати: вдалий вибір мера на виборах позитивно відзначиться на нашому з вами житті. Ця команда, яка зараз при владі, покаже себе виключно із позитивного боку.  Стосовно новообраного мері Сергія Надала можу зауважити таке: я звернув увагу на його руки,і  можу сказати, що йому можна довіряти. Його прихід до влади, це, можна сказати, доленосний момент для нашого міста – тішить прогнозами астротаролог.

Прогноз для Вас дізнавалась Олена Веселка

Коментарі вимкнені.