«Народний контроль» закликав демократичні політичні сили об’єднатися в реальну опозицію (відео)


Депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» закликають представників демократичних політичних сил – як у парламенті, так і поза ВРУ – об’єднуватися задля створення реальної народної опозиції.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов у «Вечірньому праймі» телеканалу «112. Україна».

За словами парламентаря, зараз влада робить конкретні кроки навіть не в сторону олігархічної диктатури, а її цементування. Одна із причин цього – відсутність реальної, а не фіктивної опозиції.

«Саме тому нам треба об’єднуватися, координувати сили не лише в Раді, але й на місцях, в органах місцевого самоврядування і спільно шукати вихід із кризи, в якій опинилася країна», – заявив Добродомов.

Нардеп наголосив, що зараз час не амбіцій, а час повернення країні шансу на розвиток і існування.

«Тож я закликаю колег передовсім із фракції «Батьківщини», а також представників «Свободи», «Самопомочі», «Радикальної партії», також позапарламентські сили – гуртуватися. Адже в цих умовах вихід один – будувати демократичну народну опозицію», – закликав нардеп.

Коментарі вимкнені.