Мер Тернополя у Львові привітав католиків з Різдвом

23 грудня 2010 року на запрошення Львівського архієпископ митрополита Мечислава Мокшицького міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у святій літургії напередодні Різдва Христового за західним обрядом, яка відбулась у Кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Львові.

Звертаючись до парафіян Сергій Надал зазначив:

«Дякую Вам за чудову нагоду разом з вами у молитві долучитись до святкування Різдва. Це свято, яке є одним з найулюбленіших в Україні. Це свято є одним з найбільших у церковному році для кожного християнина. Це час для молитви і спілкування з родиною. Це час для спокою і миру.

Різдво це свято, яке християни західної традиції відзначають декілька днів перед новим роком, а східної – декілька днів після. І це створює для цього свята ще одну нагоду. В родинному колі підвести підсумки старого року і скласти плани на новий. Подякувати Богу, рідним, друзям за все що було у році минулому і в молитві звернутись до Всевишнього про благословення нових намірів і мрій».

Митрополит Мечислав Мокшицький подякував міському голові Тернополя Сергію Надалу за співпрацю у розвитку духовності на теренах міста та всієї України.

Коментарі вимкнені.