«Свобода» у партсписок занесла найбільше тернополян, але хіба що «для галочки»

«Свобода» у партсписок занесла найбільше тернополян, але хіба що «для галочки». Лише на 26-й позиції розмістився Володимир Стаюра. Очільник обласної організації політсили, один з керівників Штабу національного спротиву під час Революції гідності, підприємець, нині він — боєць свободівського батальйону «Січ», який дислокується на вже визволених територіях на Донбасі, – пише Збруч.

33-й номер керівництво партії віддало зборівчанці, завідувачці секретаріату своєї депутатської фракції в Апараті Верховної Ради Ярині Вайді, 67-й — керівнику апарату Тернопільської ОДА Марії Чашці, яка теж була одним з керівників Штабу нацспротиву в області. На недосяжних для отримання мандату позиціях закріпили й аспіранта Івана Окоєва, керівника Тернопільської міської парторганізації Романа Навроцького, безробітного члена політсили Івана Калакайла, депутата облради Олега Любінського, працівника держпідприємства «Дінтер Україна Скала»Андрія Данилевича, голову Тернопільської райорганізації партії Романа Наконечного, колишнього керівника прес-служби Тернопільської ОДА Костянтина Красовського і головного спеціаліста сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення Тернопільської ОДА Ростислава Мороза.

-1 thoughts on “«Свобода» у партсписок занесла найбільше тернополян, але хіба що «для галочки»

  • 22:13 | 9.10.2014 о 22:13
    Permalink

    Я вважаю, що “Свобода” дуже багато може зробити для нашої держави, вона спроможна провести радикальні реформи і вивести Україну на новий рівень!!)

Коментарі вимкнені.