Тернопільська “Свобода” живе за подвійними стандартами

Де фальшива “Свобода”? В Києві чи в Тернополі? Над відповіддю на це питання міркують рядові прихильники популярної в народі політичної сили. Важко зрозуміти логіку партії, яка у столиці добивається розпуску Київради, а в Тернополі, ігноруючи роботу у сесійній залі, мовчить і жодним словом не обмовиться про розпуск недієздатної обласної ради.

Наведене вище порівняння – прекрасна ілюстрація подвійних стандартів політичної сили, яка обіцяла показати відмінні від інших партій принципи політичної діяльності. Але “свободівці” своїми діями раз у раз доводять, що вони нічим не відрізняються від інших мешканців політичного зоопарку.

Ще одна підстава говорити про подвійні стандарти, які панують у партії Тягнибока – сесія Тернопільської міськради 16 серпня. На розгляд депутатів було винесено питання про передачу у державну власність приміщень для обласної прокуратури на вулиці Листопадовій (в т. ч. будівель, де донедавна розташовувалися відділи та управління міськради). На попередніх сесіях принципові “свободівці” неодноразово публічно “наїжджали” на тернопільських силовиків за переслідування та жорстокість стосовно депутатів 9 травня та під час інших акцій протесту, намагалися “викликати” їх на сесію, позбавити фінансування. Ми вже не згадуємо про кількість депутських запитів та звернень, які відправили зі скаргами на адресу Пшонки та Захарченка нардепи Кайда і Головко.

Незважаючи (!) на всі ці обставини та заяви “прокурорське” питання на сесії отримало підтримку 37 з 60 депутатів міськради. Задля того, щоб “сховати” голоси, навіть був запроваджений таємний режим голосування. Нагадаємо, що “Свобода” має 31 мандат і без її голосів жодне рішення не проходить. Спантеличені цим голосуванням представники радикального крила “Свободи” спробували добитися переголосування. Але й тут фракція була не монолітною. Усього 27 голосів.

Насправді це питання не таке резонансне і належить до так званих господарських. Просто міські депутати зі “Свободи” показали подвійне “дно” популярної партії. “На люди” вони говорять про боротьбу з “режимом Януковича”, а в реальному житті з ним співпрацюють або змушені співпрацювати. І неважливо, хто йде на компроміс з вертикаллю влади – Надал чи Кайда. Всі побачили, що “Свобода” така як інші учасники політичного зоопарку.

За Збручем

-1 thoughts on “Тернопільська “Свобода” живе за подвійними стандартами

  • 11:47 | 23.08.2013 о 11:47
    Permalink

    патрійоти долярів

Коментарі вимкнені.