Тернопільський «Фронт Змін» не підтримує Надала

На другій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання депутати від «Фронту Змін» виступили проти створення муніципальної міліції, – повідомила “Погляд” прес-служба ФЗ.

На переконання голови депутатської групи «Фронту Змін» Петра Гринчишина, створення цієї структури недоцільне, оскільки міський бюджет не має утримувати структуру, що дублює функції правоохоронних органів.

Також, за словами депутата, ініціатори проекту – представники ВО «Свобода», які становлять більшість у міській раді, – не врахували вартість утримання такого проекту. «На нашу думку, краще ці кошти спрямувати на виховання молоді: розбудову та створення клубів за інтересами, спортивних та культурологічних секцій за місцем проживання, уроків християнської моралі, починаючи з дошкільних навчально-виховних закладів», – зазначив він.

На думку депутатів від «Фронту Змін», керівництво міської ради має співпрацювати з правоохоронними органами, які, в свою чергу, зобов’язані забезпечувати охорону громадського порядку.

За словами Петра Гринчишина, більшість у міській раді не зважає на зауваження та пропозиції інших політичних сил, приймаючи рішення виключно з огляду на власне бачення ситуації. «Проте позицію депутатів від «Фронту Змін» щодо того чи іншого питання члени партії будуть доносити через ЗМІ та під час зустрічей із виборцями», – підкреслив він.

Коментарі вимкнені.