Тернопільським тризубцям міліція не віддає штанів

Запорізькі міліціонери не хочуть повертати “тризубівцям”, яких судили за відрізану голову від пам’ятника Сталіну, вилучені гроші, техніку та особисті речі, – пише gazeta.ua

Про це повідомив один з підсудних націоналістів Василь Лабайчук.

“В кожного з нас при затриманні були гроші, мобільні телефони, документи. Разом зі шнурками і поясами ці речі забрали, коли садили до ізолятора. Більшість досі не повернули”, — сказав Лабайчук.

За словами “тризубівця”, міліція утримує в себе також речі вилучені під час обшуків в будинках та офісах націоналістів. Переважно це комп’ютерні системні блоки та пристрої для зберігання інформації.

“В запорізькій міліції нам кажуть просто: в нас цього нема. Суд передав наше звернення з цього приводу в прокуратуру. Звідти дали відповідь: неможливо встановити, ким були вилучені речі. Хоча частина хлопців досі пам’ятають прізвища людей, які це робили”, — додав Лабайчук.

За словами “тризубівця” міліціонери таким же чином утримують в себе техніку побратимів, які не були підозрюваними в справі спиляння голови Сталіну. Правоохоронці вилучили під час обшуків і досі не віддали багато речей, які не мають жодного відношення до обвинувачення. Самому Лабайчуку не повернули вилучену під час обшуку книгу “Державність нації”, а в Василь Абрамів з Івано-Франківщини не дорахувався двох пар своїх штанів.

Активісти “Тризубу” зараз формують повний список речей які, на їхню думку, міліція просто поцупила. Домагатимуться їх повернення через Генпрокуратуру та Міністерство внутрішніх справ.

 

Коментарі вимкнені.