Дитячий садок Тернополя №14 найкращий за версією батьків

27 травня у Тернопільському дошкільному навчальному закладі №14 випускний. Батьки старшої групи №2, керуючись чотирирічним досвідом співпраці з цим садочком, вирішили поділитися з тернополянами враженнями та здобутками дітей:

Ірина Наконечна, мама хлопчика старшої групи №2: «Цьому садочку довірила дитинство двох синів, нещодавно його закінчив старший син, який зараз навчається у першому класі. Підготовка дітей до школи у дитсадку на високому рівні. Син засвоїв необхідні перед першим класом знання. Не довелося відвідувати жодну недільну школу. Він уже вміє читати, писати, рахувати. Тобто у першому класі син уже буде закріпляти основи, які там вивчаються. Любить вдома ділитися новими знаннями, які почув у дитсадочку, часто повторюючи: «А Марія Ярославівна нам казала…». Завжди з радістю йде в садочок – а це неабиякий показник».

Мама Назарчика Трача Галя: «У цьому садочку виховувався старший син, тепер молодший. Тут працюють розумні, тактовні, уважні до дітей,  відповідальні фахівці – вихователі Ірина Ярославівна та Марія Ярославівна. Окрім базових знань перед школою, навчився їсти, бо мене не слухався вдома (усміхається – ред.). Назар вдома ділиться знаннями, які почув від виховательки, захопився вивченням планет».

Тетяна Братковська, мама Валерії: «Донечка ходить у цей садок уже четвертий рік, зараз у випускній групі. Відрадно, що з моєю дитиною працюють щирі, добрі люди, які вміють робити свою справу. За цей час Валерія навчилася рахувати до ста, розв’язує приклади на віднімання і додавання, рахує і по-англійськи, знає всі англійські букви, безліч віршів і пісень. Коли відвідували недільну школу, Валерія була з найкращих за базою знань у цій віковій категорії. Слід зазначити, що в садочку чисто, охайно, обставлено зі смаком».

Любов Критишин, голова батьківського комітету старшої групи №2 Тернопільського дошкільного навчального закладу №14: «Вдячна завідуючій дитячим садком і вихователям, як дають впевненість, що наші діти у садочку будуть у безпеці, затишку, розвиватимуться. Наші діти повністю готові йти у перший клас. Особливих слів вдячності заслуговує няня Леся Юліанівна – тричі вдень вимити посуд, підлогу, застелити ліжечка за 32 дітьми, погодьтеся, не проста справа. Часом з однією дитиною важко справитися вдома, а тут така кількість!».

Гуль Світлана Михайлівна, мама Марка, бабуся Матвія Балабана, які виховуються у садочку №14: «Завідуючу Орисю Іванівну, вихователів Ірину Ярославівну, Марію Ярославівну знаю дуже давно адже тут виховувався старший син. За дітьми тут піклуються так, як би хотілося кожній мамі, – найкраще. Звісно, слід сказати про Лесю Юліанівну – неймовірний ентузіаст, «друга мама» всіх своїх вихованців. Поки діти її не поцілують на прощання, додому не йдуть! Якось коли син ходив ще в ясельну групу, навідалася у дитячий садок в обідню пору, діти їли борщ, порозливали, наробили хаосу, але поки я одягнула дитину, в садочку був вже порядок та атмосфера затишку. Здоров’я цим добрим людям, наснаги і терпіння!».

Про роботу садочка №14 ми запитали і у фахівця – начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольги Петрівни Похиляк, якій батьки вихованців старшої групи 22 травня принесли підписаний 28 батьками лист щодо висловлення подяки колективу садочка від імені управління освіти і науки Тернопільської міської ради: «Щодо Тернопільського дошкільного навчального закладу №14 констатую, що це вже не перша група батьків, які приходять в управління освіти і науки Тернопільської міської ради з листом-зверненням про подяку персоналу садочка. Позитив про цей садок чую і від пересічних людей. Добрі слова не коштують грошей, це моральне задоволення, якого заслуговують вихователі, няні, кухарі. Знаю і завідуючу цього ДНЗ Орисю Іванівну Мохорук, яка багато років очолює цей дитсадок. Там – порядок, належні умови для виховання дітей, приємний мікроклімат. Незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, зроблено дуже багато. Насправді, керівник самотужки ні на що не здатен, хоч від нього й залежить 80-90% успішності, але це у рамках повноцінної співпраці з колективом та, звісно, батьками, як це бачимо у ДНЗ №14 м. Тернополя».

Коментарі вимкнені.