Ігор Богдан знов заспівав для тернополян через 20 років

17 травня на сцені філармонії відбувся концерт відомого співака, «блукаючої зорі» Ігоря Богдана. Сьогодні він вперше за 20 років відвідав Україну, адже зараз проживає у Канаді. І саме по приїзді в нашу державу заслужений артист України для тернополян заспівав найкращі шлягери 80-х.

Ігор Богдан розповів, що приїхав на запрошення львів’ян, які святкували у неділю день Матері. Паралельно із виступом у сусідньому місті, співак також виступає у «файному місті».

–       Шановні тернопільчани, – розпочав Ігор Богдан. – Я вже не пам’ятаю, коли ми бачилися останнє, адже пройшло десь 20 років, а може і більше. Проте мені приємно бути тут і співаю я сьогодні лише для вас.

Співак виконував лише найулюбленіші пісні, здебільшого народні. Від підтримки енергетичної у залі, він запевнив тернополян, що приїде ще раз. Лише цього разу із Різдвяною програмою, а може і швидше – на вибори.

Адже Ігор Богдан також подався у політичну агітацію, бо зі сцени переконував тернополян, що потрібно обрати одну, але достойну опозиційну людину і підтримати її. Також співак провів невеликий курс «єднання» для тернополян і змусив усіх у залі взятися за руки, щоб єднання розпочалося сьогодні і зараз. Так тримаючись за руки тернополяни підтримували співака.

Під час  виступу найкращі пісні презентував публіці також і Володимир Вермінський з гуртом «Акцент». Особливо цікавим виявилася частина його виступу геройських пісень, задля яких співак вийшов у повстанському строю.

До речі, тернополяни мали змогу двічі порадіти цього дня за співаків на сцені. Адже у Ігоря Богдана цього року уже 35 років його творчості, а у Володимира Вермінського 18 травня День народження. На завершення усі глядачі підвелися  і заспівали для іменинника традиційно «Многая літа».

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.