Ірина Борисюк: «Я гідно пішла з проекту»

«Х-фактор мене народив, він – мої другі батьки», – говорить співачка.

На сайті «Главред» відбувся чат із фіналісткою шоу «Х-фактор», ведучою проекту «Танці з зірками» Іриною Борисюк. Спілкуючись із читачами, Ірина розповіла про перші враження від українського шоу-бізнесу, про те, як проходить підготовка до «Танців з зірками», як у неї складаються стосунки із Сергієм Сосєдовим після «Х-фактору», а також про мрії, страхи та багато інших цікавинок про себе.

Подаємо стенограму чату з Іриною Борисюк.

lubas: Шановна пані Ірино!Чи комфортно Ви себе почуваєте поряд з тими хто вважає, що західняки – це люди не такі, як решта. Не зраджуйntрідній мові!

Ірина Борисюк: Де б я не знаходилася, коли я чую, що ті чи інші люди з Західної України, то завжди кажу: це – мої люди. Я не зраджуватиму, тому що думаю завжди рідною українською мовою. Хоча вона у мене не зовсім правильна. Над цим я зараз і працюю.

Mикoлa: Пам’ятаю хорошу дівчинку Ірину Білик, україномовну і в піснях, і в приватному спілкуванні. Сьогодні під цим ім’ям виступає якийсь монстр – один із багатьох, яких «наштамповано» вже сотні. Не боїтеся, що продюсери з Вас будуть ліпити ще одну ляльку на свій збочений смак?

Ірина Борисюк: Я не думаю, що з мене зліплять щось схоже на Ірину Білик. Що б з мене не ліпили, я завжди намагатимуся залишатися такою простою, якою я є і зараз, сама собою.

freziy: Ира, добрый день. Скажите, пожалуйста, какие у Вас творческие планы на ближайшие несколько лет? Есть ли у Вас предложения от продюсеров, готовых с Вами работать уже сейчас?

Ірина Борисюк: Як таких продюсерів у мене немає. Я планую, що найближчим часом у мене з’явиться хоча б дві-три пісні, які я буду співати.

Блaжeнный: Ирина! Все знают, как тяжело морально и материально одной воспитывать ребенка. Где Вы черпаете силы, что помогает Вам оставаться такой нежной, любящей мамой? Каковы Ваши жизненные принципы?

Ірина Борисюк: Напевно, це – любов до моєї донечки. Заради неї я готова на все. Тому як би важко мені не було, я все одно буду це робити. Життєві принципи: ніколи не здаватися, як би важко не було; жити, вірити і надіятися.
Cвітлaнa: Після Вашої участі в «Х-факторі» у Вас з’явилося багато прихильників. Чи знайшли Ви серед них свою половинку?

Ірина Борисюк: На жаль, своєї половинки я не знайшла. Зараз мені просто не до цього. Тож поки що її, другої половинки, немає.

Taмілa: Привіт Іра. Якщо пригадуєш, ми у дитинстві дружили. Вітаю з успіхом! Бажаю не зупинятися та йти вперед! Розкажи, будь ласка, читачам про свої творчі плани.

Ірина Борисюк: По-перше,хочу, щоб мені вдалася роль ведучої. По-друге, хочу виконати хоча б кілька пісень, які будуть написані для мене.

oптимиcт: Восхищение вызывал легкий кивок головы при каждом новом прохождении к финалу – сколько достоинства и грации! В финал попали люди с равными возможностями. Но Вам желаю чуда в свершении самых неожиданных мечтаний. Расскажите о Вашей дочке, о чем она мечтает? Какая ее реакция на мамин успех?

Ірина Борисюк: Дякую!Донечка переживає за маму. Нещодавно ми з нею говорили, і вона мені надіслала смс-повідомлення: «Я не хочу маму на декілька днів – я хочу маму на вічність». Вона дуже чекала на мій дебют ведучої у Жовтневому палаці. Вона дуже сподівалася, що концерт покаже телеканал СТБ, але, на жаль, концерт не транслювався по телевізору.
А мріє вона стати або співачкою, або скрипачкою, або олімпійською чемпіонкою з плавання. Такі у неї бажання…

Oлeг: Іринка, це – наша україночка. Ми тебе любимо! Щастя тобі, красуне!

Ірина Борисюк: Дуже дякую!

Aida: Дивилася «Х-фактор» і була у захваті від пісні «А напоследок я скажу» у Вашому виконанні! Напевно, це тому, що ця пісня написана про таких жінок, як Ви, яких зрадили чоловіки! Бажаю Вам скоріше знайти свою половинку, яка оцінить Вас і любитиме такою, якою Ви є! Дуже рада, що у Вас з’явилося багато прихильників, а також тому, що скоро ми побачимо Вас у ролі ведучої шоу «Танці з зірками»! Чи думаєте Ви всерйоз займатися шоу- бізнесом, як Кузнєцов і Кривошапко? Хотілося б також у Вас запитати, піснi якого жанру Вам ближчі?

Ірина Борисюк: Про жанр сказати не можу, тому що до сьогодні я співала пісні, які вже кимось виконувалися раніше. Ближчими для мене є народні пісні та романси. Остаточно я себе ще не знайшла.
Дякую за те, що Ви так про мене говорите. Мені дуже приємно.
Я достеменно ще не знаю, що таке шоу-бізнес, але здогадуюся. Я розумію, що там дуже багато грязюки. Не знаю, чи знайду я сили у все це поринути. Але тепер я точно знаю, до чого треба бути готовою. Заради своєї дитини я на це піду, тому що вона дуже хоче бачити маму на сцені.

ihorco: Борисюк – єдина українська співачка у тому недолугому шоу. Тут деякі дописувачі вилазять з трусів, бо Ірина – не курва, не гламур, не силіконова лялька і співає переважно не на «общєдоступном». От якби вийшла, цицьки вивалила, сраку оголила, то для них був би клас, незалежно від голосу. Так що не звертай уваги на всю цю шушеру і йди своїм шляхом, основне – не збийся на «кацапську» примітивну попсню, що буде початком швидкого кінця.

Ірина Борисюк: Я старатимуся, хоча це залежатиме не тільки від мене. Хоча я знаю, що все це є в шоу-бізнесі. Але проекту «Х-фактор» вдалося уникнути цих «показів». Мені не доводилося оголятися, я була такою, якою я є. Тому за це їм велика подяка.

тaня_чepнігів: Здравствуйте, Ирина. Сколько октав в Вашем диапазоне? И работаете ли Вы над дыханием во время пения? На факторе Вы слышно дышали в микрофон. Удачи Вам.

Ірина Борисюк: Ззовні не було видно, наскільки я переживаю (а я страшенно переживала). Дихання було дуже видчутне, і я це чула, коли переглядала, особливо в перші ефіри. Правильно брати дихання я вмію і знаю як.
У мене дві робочі октави.

elfa: Ірино, чого Ви очікуєте від проекту «Танці з зірками»? Наскільки цінним для Вас буде цей досвід роботи в якості ведучої на ТБ?

Ірина Борисюк: Для мене це – нова професія, для мене це вперше. Це – нові знайомства, спілкування. Це – можливість бути перед глядачами, до того ж у прямому ефірі. Це – велика школа. Для мене це також шанс. В подальшому побачимо, що у мене виходитиме краще – роль ведучої чи роль співачки. Це побачимо після першого сезону «Танців з зірками».

inna: З ким із учасників «Х-фактор» Ви підтримуєте стосунки після проекту?

Ірина Борисюк: З Дітьми капітана Гранта та Тетяною Зотовою.

inna: Які у Вас враження від співпраці з Сергієм Сосєдовим? Чи продовжуєте Ви спілкуватися тепер, після шоу? Він – гарний вчитель?:) Дякую за відповіді!

Ірина Борисюк: Він – прекрасний вчитель, гарна, чуйна і дуже добра людина. Мені з ним дуже легко і цікаво працювалося. Я із великим захопленням завжди його слухала і прислухалася до його порад. Ми спілкуємося і тепер, ми зідзвонюємося, хоча й не бачилися доволі давно.

Kasper: Чи багато часу у Вас пішло на відновлення сил після проекту? Чи встигли Ви відпочити перед початком нової напруженої роботи?

Ірина Борисюк: Відпочити мені не вдалося. Я завжди кажу: відпочивати я буду на тому світі. Тут немає від чого відпочивати – треба працювати.

Lilia27: Іро, як Ви відсвяткували День закоханих? Чи можете розповісти про святкування цього дня, яке найбільше запам’яталося?

Ірина Борисюк: Ні, несвяткувала. Я була дуже зайнята, звільнилася годині о восьмій вечора. Але приймала дуже багато дзвінків, багато людей мене вітали. Але оскільки в мене немає другої половини, то День Святого Валентина я не святкувала. А вчорашній день мені запам’ятався тим, що вранці я заблукала в Києві. Страшенно замерзла, текли сльози – не знала від чого саме, але, на щастя, вдалося зловити таксі, і я приїхала на канал.

nik_k: Які враження після проекту? Наскільки справедливим і об’єктивним він був, на Ваш погляд?

Ірина Борисюк: У мене дуже позитивні враження. Якби не «Х-фактор», то не було б тієї Ірини Борисюк, яка є тепер. «Х-фактор» – це те, що змінило все в моєму житті.
Як на мене, проект стовідсотково був об’єктивним. Все, що я бачила на власні очі, все, що відбувалося, було правдою.

xaxoл: Разве можно сравнить Рак с Борисюк? У первой – голос, очарование, обаяние, а у второй – грубый голос, абсолютное отсутствие понимания, что поет, полное отсутствие актерских качеств. Согласен с тем, кто сказал, что Борисюк – певица для кабака, для «львивской крайивки», не более. И понятно, почему ее так потащили вверх – западенка. Это и есть её единственное «преимущество».

Ірина Борисюк: Так, моїм «преимуществом» і є те, що я – «западенка». Я цим пишаюся. Завжди про це говоритиму і пишатимуся цим: я справді «западенка».

AntoNina: Ірино, з ким в дуеті із українських чи російських виконавців Вам було б цікаво заспівати?

Ірина Борисюк: Я заспівала б з радістю з усіма, хто захотів би зі мною заспівати.

Лeв: Від імені Ваших земляків з Тернополя хочу побажати Вам творчих успіхів і стати спрвжньою зіркою. Щастя Вам, наша красуне. Трішки поділіться своїми планами на майбутнє.

Ірина Борисюк: Дуже дякую своїм рідним тернополянам. У планах – співати. Не знаю, наскільки мені це вдасться. Я думаю, що скоро я заспіваю, нехай і небагато.

Людмилa: Ірина! Ти молодчинка! Я бажаю тобі успіхів і дуже рада, що керівництво СТБ надало шанс стати зіркою, ти цього достойна! Ти дійсно красуня! Ти з усім справишся! Не можна дописувачам так негарно писати про наших дівчат. Вони обоє заслуговують на повагу: і Ірина, і Марія. Щастя вам!

Ірина Борисюк: Дякую таким захисникам жіночої половини!

lubas: Який вплив на твоє майбутнє матиме найчарівніша Оксана, та що Марченко? Я знаю, вона пропасти тобі не дасть! Привіт з Калуша!

Ірина Борисюк: За порадами я, звичайно, до неї звернусь. Вона працювала у прямому ефірі, я буду дослухатися до всіх її порад. Я, напевно, боятимуся більше другого ефіру, ніж першого…

Eлeнa: Ириша! Никто уже не сомневается в том, что Вы поете лучше, интереснее, душевнее гораздо, чем суперфиналистка «Х-фактора»! Вам не было обидно за произошедшее на проекте?

Ірина Борисюк: Я дуже дякую. Але все, що робиться, робиться на краще. Я вважаю, що гідно пішла з проекту.

oliynik: Ира, здравствуйте! Вы – талант. Рады ли Вы, что стали ведущей в «Танцах…»?

Ірина Борисюк: Я дуже цьому рада. Тому що це можливість спробувати в житті нову професію, більше часу побути в Києві і замислитися над переїздом до цього міста. А цього я страшенно хочу, забрати донечку і жити в Києві.

ksenia: Наскільки сильно змінилося Ваше життя після участі в проекті?

Ірина Борисюк: Воно змінилося кардинально, я почала все спочатку, з нуля. Мене «Х-фактор» просто народив, він – мої другі батьки.

ksenia: Хто для Вас найбільш строгий критик?

Ірина Борисюк: Звичайно, Сергій Васильович Сосєдов. Хто ж ще?:)

tasia: Плоды славы – какие они для Вас?

Ірина Борисюк: Як такої слави я ще не відчула. Я не вважаю себе зіркою, тому не знаю, яка вона, слава.

den: Іро, чи є у Вас якесь гасло або правило, яке допомагає Вам у житті?

Ірина Борисюк: Моє правило – завжди залишатися собою, яка б я не була – погана чи хороша. Всім догодити неможливо.

paparazzi: Ірино, чи з’являлися у пресі якісь вигадки або чутки про Вас? Якщо так, то чи були серед них відверто абсурдні та смішні?

Ірина Борисюк: Нічого такого я не зустрічала. Може, щось і є, але я не знаю.

Teтянкa: Іро, Ви – забобонна людина? Чи був у Вас під час проекту якийсь талісман чи оберіг?

Ірина Борисюк: На проекті у мене був тільки лист і фотографія донечки. В суботу зранку я читала цього листа і виходила зі свого номеру.

Sonia7: Які свята Ви найбільше шануєте? Чи святкували Ви день Св. Валентина і як?

Ірина Борисюк: День Святого Валентина я не святкувала. Я намагаюся дотримуватися всіх релігійних свят. Різдво, Святвечір, Пасха – це ті свята, які я люблю. Це ті свята, на які ми збираємося всією родиною.

Aнджeй: Роздратування деяких глядачів лише підтверджує, що Ви – талант. А талантам, зрозуміло, нелегко, бо їм заздрять. І досвіду у Вас не менше, ніж у суддів, які вас судили. Здається, вони щодо вас були об’єктивні, та не все від них залежало. Стійте на своєму, не зламайтесь, не зраджуйте собі. Якби все розпочалося спочатку, що б Вам хотілося змінити?

Ірина Борисюк: Я думаю, що я все ж таки обрала б ту ж дорогу, якою йшла і протягом всього проекту. Але я б зробила все, щоб мого останнього виступу, коли я покинула проект, не бачила моя донечка.

Димa: Здравствуйте, Ирина! Мои вопросы такие: 1) Мне известно, что Вы будете ведущей на шоу «Танці с зіркамі». Будет ли кто-то из «Х-фактора» участвовать в этом шоу? 2) Какой Ваш любимый вид спорта? 2) Какой из Ваших номеров Вам запомнился больше всего? Заранее спасибо, что ответили на мои вопросы. Удачи Вам в дальнейшем!

Ірина Борисюк: 1) Там будуть Олександр Кривошапко, Володимир Ткаченко, Сергій Васильович Сосєдов. 2) Я люблю плавання, але плаваю як та жаба – не вмію зовсім. 3) Переглядаючи свої номери, мені здається, що найвдалішим був «Кому? Зачем?». Мені здається, що цю пісню я так більше не заспіваю.

Bиктop: Ирочка, Вы лучшая! Ну, такая красавица, такая красавица. И к тому же женщина, которая поет. Ах, какая женщина, мне б такую!

Ірина Борисюк: Дякую. Вікторе, у мене зовнішність дуже оманлива. Насправді я дуже погана і вредна:)

Tocя: Ірочко, ми в захваті від Вас і Ваших пісень. Дуже хотілося б, щоб Ви стали співачкою, а не ведучою. Чи можливо таке в тих обставинах, в яких Ви опинились? Не читайте того, що пишуть Вам негідники, пропустіть повз очі і голову.

Ірина Борисюк: Я це і роблю.
Співачкою я мрію стати. І я стану нею заради тих людей, які мене полюбили і чекають на мої виступи.

Зaxіднячкa: Іро! Не зважай на цих недолугих вбогих людей, котрі тебе ганять. Зрозуміти високе мистецтво може тільки людина культурна, така, що духовно розвинена чи розвивається. А вони вбогі, їх треба пожаліти. Нещодавно прочитала про висновки російських парапсихологів: Всесвіт буде позбавлятися від людей низьких ( я про дух), чиститиме планету від людського сміття. Ти – краща! Самобутня, талановита, неординарна, несхожа на тих проплачених «заслужених» і «народних» Камалій, Недзельських, тощо з багатими папіками. Не біда твоя у відсутності таких регалій, а незаперечна перевага. Ми пишаємося тобою! А ті продюсери соромливо опускали очі, коли тебе критикували (в кого, звичайно, адекватна самооцінка). Здоров’я, удачі, особистого щастя і Божого Благословення!

Ірина Борисюк: Дякую. Взаємно. Я теж бажаю всього найкращого, всіх благ. Дякую за підтримку.

Mілa_Kиїв: Доброго дня, Іринко! Вдячна Вам за Ваш спів, гарні пісні, їх виконання, окремо, за пісню «Мамо»: слухала її, і весь час в очах були сльози. Ви мені нагадали ту ніжну квіточку – мальву. Бажаю успіхів на творчій ниві і в жітті, завжди бути чарівною, в гуморі і радості. За однією з легенд, Господь благословив дві професії: вчителя і лікаря, а можливо, що й суддю. Ви віруюча людина? А чого Ви хочете досягти у шоу-бізнесі? Адже без Божого благословіння жодна справа не матиме успіху. Дякую.

Ірина Борисюк: Я віруюча людина. Одного ранку я просто поїхала до Львова та взяла участь у кастингу. Мабуть, Всевишній мене наштовхнув, і я вдачна за це. Я вважаю, що мене хтось направив. Тому що я просто одного ранку вдяглася, взяла донечку і поїхала до Львова…

Kиeвлянин: Ирочка! Вы лучшая! Будьте уверены в себе. Пусть злопыхатели пыхтят – им сторицею воздастся. А Ваши поклонники будут наслаждаться Вашим голосом! Пойте!!!

Ірина Борисюк: Дякую. Велике-велике спасибі Вам!

Aнджeй: Ще одне запитання: яку пісню Ви любите співати разом із дочкою і своєю мамою на родинних святах?

Ірина Борисюк: В родинному колі я чомусь не співаю. Для моєї родини моя участь в «Х-факторі» була великим шоком. Якщо мене просили батьки або родина, то я завжди відмовлялася співати. А якщо співала, то дуже-дуже тихенько. Або ж я говорила: приходьте до ресторану і там мене слухайте.

Oкcaнa: Здравствуйте, Ира. Как прошел дебют в роли ведущей (концерт 13 февраля)? Все ли удалось, были ли смешные «накладки»? Мне понравились Вы в роли ведущей, вполне уверенно вели себя на сцене. Так же понравились песни в Вашем исполнении (они прозвучали по-новому, не так как в эфирах). Хочу пожелать Вам удачи во всех начинаниях и, конечно, реализоваться как певица.

Ірина Борисюк: Дякую. Концерт був чудовий! Правда, на концерті, який був на 19.00, на мені порвалася сукня, і я її тримала руками, щоб не впала. І ще я не знайшла туфлі за сценою, тож Дмитро Танкович вийшов один. А так, все було прекрасно.

Свeтa: Ирочка, интересно, какой у Вас сейчас распорядок дня? Гуляете ли Вы по городу? Какие места Вам больше нравятся? Как Вы ориентируетесь в незнакомом городе?

Ірина Борисюк: Я взагалі не знаю Києва, часто блукаю по ньому. Я не гуляю по ньому, хіба що коли заблукаю. Тепер моє життя не похоже на життя…

кyкy: Чи не плануєте Ви переїхати на ПМП до Києва, адже в столиці значно більше можливостей для самореалізації та карєрного роту? Якщо ні, то чому? Чи Ваша донька зараз з Вами в Києві, поки Ви зайняті у проекті «Танці з зірками»?

Ответ: Переїхати з донькою до Києва – це одна із моїх мрій. Але поки що я тільки залишатимуся тут до кінця проекту. Донечка моя в Тернополі, тому мені дуже важко. Але якщо буде можливість тут жити, то я заберу її сюди, і з вересня місяця вона піде до школи в Києві. Поки що, на жаль, такої можливості немає.

нaфaня:Як Ваша донька реагує на підвищену увагу до Вас з боку ЗМІ та прихильників Вашої творчості? Не ревнує? І як Ваша слава вплинула на доньку?

Ірина Борисюк: Якщо я роблю донечці зауваження, вона тепер мені відповідає: «Ну, звичайно, тепер ти у нас зірка…» Цього я дуже не люблю. І взагалі коли хтось це говорить, то одразу в чоло і получає. Хоча дуже багато людей від мене відвернулися після проекту, вважаючи мене зіркою. Хоча, як на мене, я ще нічого не досягла, і нічого мені з неба не падає як зірці.

тpaмвaй: Які у Вас є фобії? Чого Ви боїтесь найбільше?

Ірина Борисюк: Я нічого вже в житті не боюся. Мені вже цікаво самій, чого я можу злякатися. Якщо я побачу тигра, то не злякаюся, а от побачу щура або щось мерзотне – то страшно. Навіть не страшно – я дуже брезглива.

гpyшa: А правда ли, что Вы боитесь прямых эфиров? Как же Вы тогда будете вести шоу? И как Вы себя чувствовали на прямых эфирах «Х-фактора»? Как Вы боретесь с этим страхом?

Ірина Борисюк: Звичайно, я їх боюсь. На «Х-факторі» я виходила і працювала на зал. Мені було однаково – чи то прямий ефір, чи генеральна репетиція. Я і там, і там переживала однаково.

Dafny: Ірочко, яка у Вас музична освіта? На яких музичних інструментах Ви граєте? Чи самі пишите пісні чи музику? Дякую за відповіді.

Ірина Борисюк: Пісні та музику, на жаль, я не пишу. А закінчила я Тернопільське музичне училище, вокальне відділення.

мaшиниcт: Какими чертами должен обладать мужчина, чтобы привлечь Ваше внимание? Что для Вас, в первую очередь, важно в мужчине? А с каким бы мужчиной Вы не хотел бы иметь ничего общего? Кстати, мужские слезы – это слабость?

Ірина Борисюк: Ні, я не вважаю, що чоловічі сльози – це слабкість. Якщо вони правдиві.

Чоловік має бути сильним, розумним, трішки кращим за мавпу, ні в якому разі не красивим (я не люблю красивих чоловіків), має вміти заробляти гроші (бо я його не прокормлю), розуміти і терпіти мене, любити мене, а головне – я маю його любити.

Dafny: Чи любити Ви поезію? Хто Ваш улюблений поет/поетеса? Думаю, Вам би дуже посувало співати пісні на слова відомих українських поетів. Ви про це не думали? А якщо так, то який вірш Ви б хотіли заспівати?

Ірина Борисюк: Я люблю поезію Лесі Українки, Ольги Кобилянської. Хотілося б мені співати, звичайно, українською мовою. Я б заспівала б з радістю, якби мені хтось запропонував музику і текст.

Elf: Хто Ви за знаком зодіаку? Чи вважаєте Ви, що відповідаєте цьому знаку, є його типовим представником? І чи взагалі вірите в гороскопи?

Ірина Борисюк: В гороскопи вірю, але частково. Я – козеріг. Хто мене знає близько, той знає, що я – справжній козеріг, дуже вперта.

Elf: Ви – релігійна людина?

Ірина Борисюк: Так.

чyкчa: Какую Вы любите слушать музыку, что слушаете утром, что вечером, что – когда грустно? А дочка музыку любит? И какую?

Ірина Борисюк: Донька музику любить, вона у мене дуже музикальна людина. Але те, що слухає вона, я не слухаю.
Мої улюблені: Тіна Тернер, Шакіра, Шаде, Алла Пугачова, Гайтана та багато інших.

Oлькo: Ірочка, чи хотіла б ти знятися в кіно? В якому, і яка б роль тобі була до душі?

Ірина Борисюк: Я страшенно хотіла б знятися в кіно. Ще мене там не було:) В якій ролі – не знаю, Звичайно, що в еротичних сценах – ні.

Oлькo: Який твій найшаленіший вчинок в житті (окрім «Х-фактору»)?

Ірина Борисюк: Я кожен день щось таке витворяю:)

тыквa: Есть ли музыкальные задатки у Вашей дочери? Замечали ли Вы за ней склонность к музыке, пению? Собираетесь ли в будущем отдать ее в музыкальную школу?

Ірина Борисюк: Вона в мене навчається в музичній школі по класу скрипки, у неї абсолютний слух. Співає вона пречудово.

Baля_78: У Вас ідеальна фігура. Вам від природи дано, чи притримуєтесь якихось дієт? А спортом займаєтеся, яким?

Ірина Борисюк: Вона у мене не ідеальна, я просто вмію приховувати недоліки. Мені далеко до ідеальної фігури. Ніяких дієт я не дотримуюся, я можу їсти вночі. В три ночі у мене обід тільки починається:) Дуже люблю солодке, в сумці у мене завжди є цукерки. Спортом не займаюся, дома роблю вправи. Але якщо я маю можливість, то бігаю.

Baля_78: Як Ви відпочиваєте?

Ірина Борисюк: Я вже не пригадую…

Kaтepинa_C: Як змінилося ставлення до Вас друзів і знайомих, після Вашої участі в «Х-факторі», і відколи Ви стали відомою? Це не створює Вам проблем у повсякденному житті?

Ірина Борисюк: У повсякденному житті – трошки створює. Люди пізнають мене не так ззовні, як коли я починаю щось говорити. Багато друзів від мене відвернулися, не змогли пережити того, що у мене щось там десь є. Хоча реально нічого ще немає.

Kaтepинa_C: Як Ви вчилися в школі? Які предмети любили, а які, навпаки, давалися важко? Чи допомагаєте дочці робити уроки?

Ірина Борисюк: В школі я вчилася середньо. 1-3 класи була відмінницею, а потім навчилася гарно прогулювати уроки і могла по пару днів не бути в школі. Де були хлопці – там і я.

З Ренатою я робила уроки. Але зараз у неї оцінки гірші, ніж у мене були. Це – такий метод повернути маму.

Kaтepинa_C: Якщо Ви тепер живете в Києві, то як Ваша донечка? Вона залишилася дома в Тернополі, там ж школа? Ви без неї не сумуєте? Як часто бачитесь?

Ірина Борисюк: Якщо з’являється вільний час, зазвичай у п’ятницю ввечері, я їду додому, але в неділю я змушена повертатися. Це – болюче питання для нас обох. Поки що буде так. Не знаю, доки…

Oкcaнa_B: Яка Ваша улюблена книжка? Взагалі чи любите читати? А який улюблений фільм?

Ірина Борисюк: Улюблена книжка – «Поющие в терновнике». Читати люблю, але не маю часу.
Улюблений фільм – «Храброе сердце».

Лecя_89: Ірино, а Ви сама вмієте танцювати? І чи вимагають це від Вас як від ведучої танцювального шоу?

Ірина Борисюк: Ні, танцюю я, як «мішка косолапий». Але якщо треба, то навчуся танцювати. Неможливого для мене немає.
Ні, цього не вимагають.

Лecя_89: Чи спілкуєтеся Ви зараз із Оксаною Марченко? Чи дає вона Вам які поради, як стати хорошою ведучою?

Ірина Борисюк: Ні, не спілкуюся, не маю такої можливості.

Людмилкa_: Яке місце в України Ви б назвали найкращим?

Ірина Борисюк: Файне місто Тернопіль. А також Закарпаття.

Людмилкa_: Куди Ви мрієте поїхати, якби мали необмежену фінансову і часову змогу подорожувати і відпочивати? Які б країни і місця хотіли б побачити?

Ірина Борисюк: Я практично ніде не була, тому будь-яка країна для мене буде цікавою.

чeбypaшкa: Ірино, розкажіть про своїх фанів, як часто Ви з ними спілкуєтесь, чи є фанклуб Вашого імені? Чи були якісь кумедні чи цікаві історії, пов’язані з прихильниками Вашої творчості? А також, чи є у Вас стрьомні фанати, які лякають чи роблять дурниці, чи навпаки якісь нереально шалені речі для Вас?

Ірина Борисюк: Булитакі, що дізнавалися мій мобільний телефон, і дзвонили. Але я з ними намагаюся коректно розмовляти. Дехто навіть вчора вітав мене із днем Валентина. Ніяких дурниць з їхньої сторони я не бачила, їх не було.

Bіpa_з_Tepнoпoля: Чи є в Києві якесь місце, де Ви почуваєтесь як вдома, де Вам подобається, де Ви можете відпочити?

Ірина Борисюк: Поки що такого місця в Києві немає, оскільки я не знаю міста.

Dimcik: Здравствуйте, Ирина! Жалеете ли Вы, что ввязались в шоу-бизнес?

Ірина Борисюк: Ні, не шкодую. Нічого поганого він мені не приніс. Поки що я лише «однією ногою» в шоу-бізнесі, ще не відчула, що це таке.

Dimcik: Вы отправляли за себя голоса во время «Х-фактора»?

Ірина Борисюк: Що ж я вже зовсім здуріла?:) Вистачить того, що мій тато і мала щотижня надсилали повідомлень на 30 гривень, а потім не мали грошей на рахунку в неділю, то їм дзвонила я. Тільки приходили смс: «Вам намагалися подзвонити…»

kkuzia: Що для Вас було найбільшим випробуванням на «Х-факторі»?

Ірина Борисюк: Найбільшим випробуванням було заспівати англійською мовою, оскільки я її зовсім не знаю, ніколи не вчила.

ksenia: Ірино, про що Ви мрієте?

Ірина Борисюк: Про переїзд до Києва зі своєю донечкою на постійне місце проживання.

Baля_78: Чи є у Вас хоббі? Яке?

Ірина Борисюк: Немає. А якщо і є, то я просто не розкажу:)

Коментарі вимкнені.