Навчилася довіряти Богові та більше любити людей, – президент «Обнови» Мар’яна Кузик

Cьогодні часто чуємо, наша молодь розпущена, неактивна, лінива…  Однак серед “сірої маси” є люди, які готові змінюватися самим і змінювати все навколо. Які ведуть за собою інших. Які вміють цінувати життя, стосунки. Які є прикладом для інших. Без перебільшення, такою можна назвати Мар’яну Кузик, новообраного президента ФУКАСТ «Обнова».

– Маряно, для Тернопільщини є великою честю, що президент «Обнови» саме з нашого міста. Що на твою думку це дасть товариству?

 – Тернопільщина не вперше представляє своїх представників серед очільників товариства «Обнова», але думаю що діяльність теперішнього Секретаріату Федерації буде спрямовано на рівномірному розвитку кожного осередку, будемо розглядати можливості розширення. Думаю, будемо також розвивати академічний напрямок розвитку молодих студентів та дуже потрібний духовний розвиток, на противагу байдужості та депресії.

Чи думала, що коли-небудь станеш головою «Обнови»?

Чесно кажучи ніколи не думала про президентство у товаристві «Обнова». Це завжди було для мене дуже почесною місією і люди, які займали цю посаду, були високодостойними особистостями, які варті наслідування та захоплення. Обрання мене президентом Федерації Українських Католицьких Академічних та Студенських Товариств «Обнова» було досить несподіваним рішенням, але розумію потребу та важливість моєї місії реалізації правдивого лідерства прийняла це покликання до служіння.

– Які проекти плануєш реалізувати?

– Щодо реалізації проектів, то разом із секретаріатом якраз працюємо над розробкою стратегії нашої діяльності, оскільки ми тільки нещодавно приступили до своїх повноважень. Окрім того, кожний осередок товариства діє в різних регіонах і має свої особливості та умови, саме тому потрібно виважено продумати та врахувати специфіку.

У 2016 році відбудуться Світові дні молоді. Яка роль товариств «Обнови» під час цього дійства світового масштабу?

–  Щодо участі у Світовому Дні Молоді, то безпосередньо братимемо участь.

– Який на твою думку має бути сучасний обновлянин?

–  Сучасний обновлянин – це той, хто прагне здобути певний фах або фахівець певної сфери, гідний громадянин своєї держави, практикуючий християнин, готовий ділитись своїм часом, знаннями та вміннями, бути відкритим на життя у спільноті й мати почуття гумору.

–       А як ти потрапила до «Обнови»?

– В «Обнову» мене привела «Різдвяна коляда». Я вирішила долучитися до «обновлян» і разом ми колядували та збирали кошти на церкву Софії Премудрості Божої. Опісля запросили на щовівторкові зібрання, де мала змогу почути цікаву інформацію, а пізніше і самій долучатись до проведення таких семінарів на економічну тематику. Також мене зацікавила участь у різних заходах та акціях, після чого все більше перейнялася духом товариства та приймала, тай досі приймаю активну участь, у його діяльності.

– Що тобі особисто дала участь у товаристві?

Цікаве питання. Найперше, зробила мене такою, якою я є зараз. Я є учасником товариства з 2008 року і за цей час я переоцінила багато речей та цінностей мого життя, мала можливість зростати професійно, оскільки була головою економічної секції близько 5 років. Навіть коли проходила співбесіду, на своє теперішнє місце роботи, було про що розповідати, оскільки вже мала практичний досвід, та й навіть мої робочі обов’язки на початку були дуже схожими з обов’язками у товаристві. Також розвинути свій потенціал, оскільки займала в «Обнові» лідерські позиції та реалізовувала низьку проектів. Зміцнилася духовно, навчилася довіряти Богові та більше любити людей та все, що мене оточує. Познайомилась із людьми, які є для мене прикладом для наслідування, тут знайшла вірних друзів та однодумців. Але найголовніше, натхнення до життя, до творчості, до радості, до того, що життя вирує, і не зважаючи на всі недоліки світу, саме ми покликані його обновляти!

 

 

Коментарі вимкнені.