Обличчя Бережан: фотомодель Вікторія Яніцька викладається на всі 100%

Вікторія Яніцька
Народилась у місті Бережани. Нещодавно закінчила фотокурси у Львові, а зараз готуюсь до вступу у ВУЗ. Посилено вчу англійську, тому що в перспективі планую поїхати за кордон.
Кар’єру моделі почала у 6 років, закінчила школу моделей “Віді Вічі” у Києві. Також, приймала участь у Тернопільських днях моди, планую і дальше розвиватися у цій сфері. Зараз я фотографуюсь для весільного каталогу у фотостудії у Вілени Павлик в Тернополі. Це дуже інтересна робота, коли одягаєшся у розкішну сукню і фотографуєшся.. 20 – 21 квітня проходила весільна виставка у Подолянах, де я і рекламувала весільні сукні і брала участь у дефіле..

Чи важко?.. Звичайно, якщо хочеш щоб результат получився на всі 100%, треба і викладатися відповідно.
Хоббі – все ж таки це повязано з фотографією . Це і є фотографія. Я дуже люблю фотографувати все навкруги, особливо людей, інтересні спонтанні моменти із життя.
Також, я люблю подорожувати. Мрію побувати у кожному цікавому, унікальному куточку світу. Надіюсь у мене буде ще така можливість.
Боюсь одноманітних сірих буднів.
Мрію зробити кар’єру фотомоделі та фотографа, і бути бездоганною у своїй справі.
Своє місто люблю за те що я тут народилася, за мальовничі краєвиди, старовинні місця, і спокійно атмосферу.
Своїм землякам бажаю завжди бути у гарному, весняному настрої і звертати увагу на все прекрасне що у нас є, завжди бути оптимістами, і робити своє місто ще кращим!

Коментарі вимкнені.