Обличчя Тернополя: Лілія Бачун дуже любить малесеньких дітей

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь – Лілія Бачун.

Лілія Бачун

Народилася в Тернополі

Навчаюся в ТНПУ ім.В.Гнатюка на українській і англійській філології.

Хобі – аніматорство та праця з дітьми.

Люблю подорожувати, особливо захоплює Німеччина !)) Люблю проводити свій час в оточенні близьких та рідних мені людей, дуже ціную справжню дружбу та сім’ю. Люблю малесеньких дітей, дуже!!! Саме тому, мабуть, і проводжу багато часу з ними, і ця праця приносить велике задоволення.

Єдиний страх – втрата рідних чи близьких, решта все – можна перебороти.

Мрій – море, а планів – ще більше. Праця і велика віра в здійснення, роблять їх реальністю. В цьому переконуюся я кожного дня!!!

Тернопіль люблю за те, що тут все рідне і дороге. Подобається щирість людей тут, подобаються вулички, які наповнені сміхом і життям!!! І ще люблю вечірнє озеро в будь-яку пору року, воно є перлиною міста.

Тернополянам бажаю весни  любові та тепла в душі!!! А ще – мріяти, вірити в неможливе – воно збувається! Любити свою справу та посміхатися! ))

Коментарі вимкнені.