Обличчя Тернополя: “Найкращий вірш буде написано завтра”, – Лисенко Анна

Анна Лисенко народилась в Файному місті. Студентка Тернопільського національного педагогічного університету (майбутній соціальний педагог). Учасниця літературної студії “Акценти”.

Пишу прозу, поезію ще років з шести. Мабуть, як тільки писати навчилась, так одразу ж взялась за написання чогось особливого. Спочатку це були короткі фантастичні історії та віршики. Згодом до цих тем додались більш серйозніші  – кохання, філософія, роздуми про сенс життя. До недавнього часу мене можна було знайти в інтернеті за псевдонімом  Annika Ly. Сьогодні ж  читаю разом з літературною студією “Акценти” і впевнена, що найкращий вірш буде написано завтра.

Більш за все боюсь впасти. У всіх сенсах. Впасти і не дійти до мети.

Мрію. Мрію часто і багато. Про все. Здається, що саме це змушує щось робити, малювати якісь цілі перед собою і впевнено до них йти.

Тернопіль – це особливе місце. Люблю центральні вулиці, за те що там можна знайти друзів, а затишні парки, бо там можна спіймати натхнення. Тернопіль особливий.

Наостанок, хочеться побажати тернополянам добра і запевнити, що щастя буває.
Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.