Stare Misrto: Che Sudaka – виступали в футболці збірної України по футболу

8-9 червня у Львові проходив один з наймасштабніших фестивалів в Україні Stare Misto. Тому пропонуємо Вам серію фоторепортажів з цієї  грандіозної події, які зробила спеціально для “Погляду” Анна-Лілія Кокора.

Che Sudakaтакий собі іспанський гурт, хоча ні, не повністю іспанський, бо до його складу входять ще й музиканти з Аргентини та Колумбії. Грають хлопці рок разом з реггі,  ска-панком і етно-музикою… аби не путати Вам голови – класичний латиноамериканська музика з електрогітарами. Гарно, легко  і потанцювати можна.

Che Sudaka так співали – скакали , що скидалися на чарівних мавпочок, тому емблема гурту – мавпочка з тарілками цілком доречна. Один із музикантів, який вийшов на сцену в футболці збірної України по футболу, так захопив слухачів, що в його адресу линули палкі признання в коханні.

Якщо чесно, мені здалось, що хлопці виконували одну дуже-дуже довгу пісню, яка  сподобалась, проте швидко набридла.  Тим не менше Che Sudaka надзвичайно приємні, позитивні, запальні і креативні, мають багацько у світі, а після фестивалю і в Україні.

 

Коментарі вимкнені.