Тернополянкою Яною Сорокою може гордитися вся Україна!

Цими вихідними Тернопіль збагатився ще однією вагомою перемогою! Подарувала його нашому місту маленька дівчинка, Яна Сорока, яка виборола  титул «Перша міні-принцеса – 2011», тобто стала переможницею цьогорічного конкурсу  «Міс-Всесвіт» для маленьких!  Відбувся конкурс у Туреччині, звідки Яна з матусею вже повернулися, і  маленька красуня  навіть в понеділок пішла у рідну школу №27 на уроки.

–          Напередодні ми пропустили цілий тиждень навчання, – розповідає пані Люба, мама Яни, – тож, вирішили не зловживати.  Перед входом до класу Яночка одягнула свою корону і стрічку, якими нагородили її на конкурсі, щоб таким чином повідомити однокласників про перемогу. Однак всі вже знали, про те, що Яна перемогла! Всі діти кинулися до неї, почали піднімати її, радіти разом з нею! Це було надзвичайно приємно. Взагалі, можу сказати, що Яну діти люблять, тягнуться до неї, підходять, щось розпитують. Навіть при участі в конкурсі це було помітно – майже усі маленькі учасниці хотіли подружитися з Яночкою. Щось в ній є таке, що приваблює людей. А коли ми прогулювалися ще до конкурсу, то чимало людей оглядалося і казали: «маленька принцеса». Ось так і вийшло, що Яна дійсно стала маленькою принцесою.

–          На запитання, чи допоміг хтось із тернопільських меценатів чи представників влади гідно представити Тернопіль на міжнародному конкурсі, пані Люба розповіла, що посприяв директор меблевої фабрики з Умані та представники тернопільської фірми «МакДрайв». На прохання,  адресоване до міської ради, сімя Сорок отримала відповідь, в якій йшлося про те, що в бюджеті не закладено коштів на подібні витрати. Тож доклали чимало своїх зусиль і грошей, для того, аби все ж взяти участь у конкурсі. Адже, нагадаємо, напередодні Яна перемогла на всеукраїнському конкурсі, що відбувався  у Києві. Тож знехтувати можливістю потрапити на міжнародний конкурс краси було важко.

–          Тяжко повірити в те, що відбулося, адже тиждень ми провели у казці, в Туреччині гарно, як в раю, тепло, сонячно.  Я дуже рада, що ми зважилися на це, адже вирішили з чоловіком, що варто їхати не заради перемоги, а заради дитини, щоб вона світ побачила, – продовжує пані Люба, –  Всі захоплення в її житті – спонтанні.   Хоча вона вже планує їхати на конкурс «Маленьке ангелятко», що відбудеться у Львові, однак не вважає, що представляти Тернопіль на конкурсах краси не її покликання. Завжди каже, що буде лікарем!

 Поки Яна звикає до свого нового титулу, колектив інтернет –видання «Погляд» щиро вітає її з цим величезним досягненням! Дякуємо Яні за перемогу, а її ї батькам за те, що  докладають стільки зусиль для того , щоб маленька красуня прославляла наше місто далеко за межі України! Бажаємо творчого натхнення і нових звершень та перемог!

 

Коментарі вимкнені.