50-ій річниці з Дня народження Івана Гавдиди…

unnamed-1 unnamed-2 unnamed-3 unnamed-16 unnamed(Відкриття виставки в державному архіві Тернопільської області)

20 вересня 2016 року в приміщенні Державного архіву Тернопільської області відкрилась виставка присвячена 50 річниці з Дня Народження Івана Гавдиди. Назва виставки “Він жив – він живе”. Виставку відкрив директор архіву кандидат історичних наук Федір Полянський. Виступили його друзі, побратими, колеги, представники влади області: заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської облради Любомир Крупа, кандидат історичних наук Олег Вітвіцький, редактор газети «Шлях Перемоги» Віктор Рог, керівник тернопільського Центру національного відродження Тарас Гребеняк, пластун Олег Мушій (пластовий курінь «Вовча Ліга» друг «Білий») і інші друзі.

В експозиції виставки представлені документи, фотографії які висвітлюють історичні події участі у становленні Національної скаутської організації України «Пласт», КУНу і інших патріота України, громадського та політичного діяча Івана Гавдиди та його активну життєву позицію у цьому (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 ). Згодом друзі поклали квіти та сфотографувалися біля пам’ятної стелли у місті Тернополі на будинку у якому працював Іван Гавдида.

50 років 20 вересня 2016 року, мало виповнитися українському громадському і політичному діячу, вихідцю з Тернопільщини, Івану Гавдиді. З нагоди цієї дати друзі та колеги Івана Гавдиди організували у Державному архіві Тернопільської області виставку “Він жив – він живе”.

Підготував Ігор Крочак, головний спеціаліст ДАТО відповідальний за співпрацю із ЗМІ.

P.S. До матеріалу відкриття виставки додаю світлини з пастового архіву, про одного з засновників куреню «Пласту» «Вовча Ліга» і його Першого курінного друга «Гетьмана» (Івана Гавдиду). Член куреня з моменту створення – друг «Камінь» (Ігор Крочак).

Коментарі вимкнені.