Аераційний фонтан щосили аерує… перехожих

Усі йдуть виключно по велодоріжці, бо варіантів нема. І навіть там, проїжджаючи великом, змок до нитки. Обминаєш пішоходів – тобі кричать “тут не велодоріжка!!!”. На сухих ділянках усі ходять як вівці, при завантаженні набережної на 15% не те що проїхати, а й пройти вельми складно.
Подякуємо нашому меру-марнотратнику та проектантам-ідіотам.

ЗІ: тут кажуть, що я буркотун і все мені не подобається, а мер – красава і наробив добра. Що ж, поясню:
– у місті є одна єдина велодоріжка, якою велосипедисти регулярно користуються і якою хоча б можна адекватно проїхати. Витратили на неї 2млн.грн і зробили місцями дуже криво, через що вона спричиняє дискомфорт пішоходам.
– В місті є довбана купа забитих колекторів, дренажок, нештатних каналізаційних врізок в дренаж, через що в озеро виливаютсья тонни гімна еврідей
– У міськраді вирішують вирішити проблему …фонтанчиком!
– І роблять цей фонтан так, що набережну заливає
– І попри заяви деяких людей, що їм так ся подобає, 99% прохожих на набережній чомусь йдуть тудою, де лиє хоча б не так сильно.
– Відповідно єдина більш-менш практична для велосипедистів доріжка стає непроїзною, тобто 2млн грн летять в тричорти
– Люди, коли бачать цей форт буайяр попереду, топчуться групами і не знають куди йти. В купі з велосипедистами, веломобільчиками, роллерами та іншими бідами суспільства, робиться люта мішанина, як на ринку.
– А аераційний фонтан, який мав би збагачувати озерну воду киснем, просто розпилює воду вверх, тому що форсунки не забезпечують достатню ламінарність струменя. Як він виконує свою основну задачу – питання. Але трафік на набережній розганяє вкрай ефективно.
Все через жопу. Абсолютно все.

Pasha Lototskyi

Джерело: соцмережі

Коментарі вимкнені.