Андрій Каплун, який ставив дітей на коліна, через суд хоче поновитись на посаді

Нещодавно директор Тернопільського училища Андрій Каплун  став відомий на всю Україну через специфічні манери виховання учнів. Так, скандальне відео про приниження учнів з’явилося в одній із соціальних мереж. Садистські методи виховання керівництва закладу підтвердили і самі вихованці. Згодом з великими потугами його було звільнено. А зараз Андрій Каплун з усіх сил намагається відвоювати через суд свою посаду.

Чоловік подав позов на Міністерство освіти, в якому заявляє про несправедливе позбавлення його посади, – пишуть Тернополяни. Відтак, екс-директор ВПУ №1 вимагає поновити його на попередній посаді, адже зараз він простий викладач.

Наразі процес затягується. Через вищезгаданий позов у навчальному закладі досі немає директора – конкурс на вакантне місце призупинили до рішення суду.

Отож, якщо у суді скандальному директору профучилища (який дідівськими методами наводив порядки з дисципліною студентів) таки вдасться довести, що він втратив «нагріте» робоче місце несправедливо, його дійсно можуть поновити на посаді директора і, навіть, нарахувати йому заробітну плату, якої той був вимушено тимчасово позбавлений.

В обласному управлінні освіти кажуть, що такий розвиток сценарію – найгірший з тих, що очікують. Відтак, там сподіваються на справедливість Феміди стосовно одіозного Андрія Каплуна і мають надію згодом знайти йому достойну заміну серед освітян, які досі не працювали у ВПУ №1. На це розраховують і студенти навчального закладу, які на собі відчули, що таке “впасти у немилість” директора-тирана.

Коментарі вимкнені.