Антиукраїнські сили зазіхають на єдність Тернопільщини

На Тернопільщині управлінням СБ України фіксуються непоодинокі намагання антиукраїнських сил застосовувати на території області подібні інформаційні технології з метою дестабілізації обстановки та внесення розколу у наше суспільство, – повідомляє прес-група УСБУ в Тернопільській області.

Так, 7 жовтня поточного року на скриньку Кременецької районної ради від громадської організації із доволі патріотичною назвою «Всенародний Фронт Порятунку України» надійшло 2 повідомлення «Обращение русских добровольцев Новороссии к народу России» та «Почему Россия сдает Новороссию». Цього разу автори листів для засіву у головах мешканців нашого краю зернят сумнівів використали ідею всесвітньої змови, у якій керівництво України, Російської Федерації та США вирішило знищити непокірних росіян і українців. Підтримка ж «повстанського руху» на Сході нашої держави, нібито, дозволить зашкодити вказаним «злочинним» планам.

Зміст вказаних матеріалів трактує окремі аспекти міждержавних відносин України та РФ, у контексті «змови представників влади обох держав під контролем США/НАТО», з метою нібито здійснення «геноциду великого слов’янського народу» та «знищення непокірних російських і українських жителів». Крім цього, текст вказаних статей закликає до підтримки повстанського руху на Сході України та недопущення реалізації «злочинного» плану керівництва зазначених держав.

Першоджерелом означених публікацій є інтернет-ресурс ВГО «Всенародний Фронт Порятунку України»(lalak.org.ua.), а надалі вони поширюються веб-сайтами «Объединенное информационное агентство Донецкой НР и Луганской НР» (http://newsdon.info/), «World crisis» (http://worldcrisis.ru/crisis/1661561), окремими блогами ресурсу «Живий журнал» та ін.

На думку співробітників районної ради, надходження такої інформації саме у Кременець є не випадковим, оскільки на території району проживає значна кількість віруючих Московського патріархату.

Зважаючи на доступність у мережі Інтернет контактних даних місцевих владних структур, підприємств та організацій, не виключено, що схожі листи надходитимуть й іншим адресатам.

У цьому контексті, управління СБУ в Тернопільській області застерігає громадян не вдаватись до панічних настроїв та довіряти інформації лише з відомих, перевірених джерел.

 

 

Коментарі вимкнені.