Автомайдан сказав – Автомайдан зробив!

5 квітня активісти Тернопільського Автомайдану прибрали паркову зону поблизу ТРЦ «Подоляни», – повідомляє прес-служба ГО «Автомайдан Тернопіль».

Після зими ця територія майже повністю вкрита сміттям. «Автомайданівці» закликали усіх тернополян, а особливо мешканців мікрорайону «Аляска», долучитися до прибирання і зробити своє місто кращим.

В результаті активісти Громадської організації прибрали і вичистили лісосмугу, зібрали 46 столітрових пакетів зі скляною тарою та понад 150 пакетів пластикового сміття.

–       Закликаємо усіх мешканців мікрорайону «Аляска» підтримувати чистоту і надалі, – просять активісти «Автомайдану». – Не допустіть такого сміттєзвалища надалі, поважайте себе та інших, особливо напередодні «пікнікового» сезону.

«Автомайданівці» дякують усім нечисленним жителям прилеглих мікрорайонів, які відгукнулися на заклик, а також активістам та їхнім родинам, особливо діткам, які старались не менш за дорослих .

Заходьте на сайт http://avtomaidan.te.ua/

-1 thoughts on “Автомайдан сказав – Автомайдан зробив!

 • 14:44 | 13.04.2014 о 14:44
  Permalink

  Для чого це робить Автомайдан? Які ваші цілі , хлопці? Мечетесь, не знаючи , що вам робити. З карйнощів в крайнощі. Що це за обєднання тке -Автомайдан? громадська організація чи шо? Ви зареєстровані? Ви маєте Статут? Чи ви просто- якась тусовка?

  • 15:44 | 13.04.2014 о 15:44
   Permalink

   В офіційній групі в ФБ пише таке: Громадська Організація”Автомайдан Тернопіль” створена 15 січня 2014 року у м.Тернопіль. Засновники: Гайдуцький Дмитро Романович, Остап’юк Юрій Мирославович

Коментарі вимкнені.